ua en ru

Відомий співак зізнався в нетрадиційній сексуальній орієнтації

Відомий співак зізнався в нетрадиційній сексуальній орієнтації Фото: Баррі Манілов

Зі своїм партнером він зіграв весілля в 2014 році

Американський співак Баррі Манілов зізнався у гомосексуальності. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню People.

73-річний музикант розповів, що раніше не підтверджував чутки про свої уподобання з страху засмутити прихильниць — зокрема, не говорив, що вже 40 років перебуває у відносинах зі своїм менеджером Геррі Кіфом.

Інший причиною мовчання, за словами Манілов, був його власний потайний характер. Він вважає приватність вище всього.

Закохані познайомилися в 1978 році і з тих пір, поділився виконавець, його життя змінилося. Весілля пара зіграла в 2014 році. Церемонія відбулася у вузькому колі в Каліфорнії, де живе музикант.

"Я знав, що це воно. Я став одним із щасливчиків. До цього мені було дуже самотньо. Геррі не знав, чим я займаюся, хоча у мене були всі ці записи. Він хлопець, я хлопець, тому ми могли спокійно спілкуватися, як два нормальних людини, а не суперзірка і людина", - розповів Манілов.

Зауважимо, що Баррі Манілов – знаменитий американський естрадний співак. За свою кар'єру він випустив понад 75 млн дисків по всьому світу. Найбільший успіх Манілов принесли помпезні фортепіанні балади, такі як Mandy, I Write the Songs. Також Манілов належить один з найяскравіших диско-хітів Copacabana, випущений в 1978 році.

Нагадаємо, що пережив Голокост пенсіонер зізнався у нетрадиційній орієнтації.