ru ua

Вагітна Іриша Блохіна показала зворушливе фото у вишиванці

Вагітна Іриша Блохіна показала зворушливе фото у вишиванці Фото: Іриша Блохіна (facebook.com ireesha)

Стать майбутньої дитини зірка поки не знає

Український музикант, актриса, тренер, ведуча телевізійної передачі "Великий футбол" Іриша Блохіна "засвітилася" з кругленьким животиком в вишиванці. Як відомо, зірка зараз вагітна. Іриша зізналася, що і сама поки не знає, хто у них народиться. Незабаром Блохіна піде до лікаря, щоб дізнатися, хто в неї буде, а ось оголосити стать дитини майбутня мама планує пізніше, передає ТСН.

"Ми вирішили, що зробимо вечірку baby-shower, зберемо всіх рідних і всім в один момент розповімо стать дитини. Нам дуже важко зібрати всю сім'ю разом, і ми використовуємо цей привід, щоб всім разом відсвяткувати", - розповіла Іріша.

Вагітна Іриша Блохіна показала зворушливе фото у вишиванціВагітна Іриша Блохіна показала зворушливе фото у вишиванціФото: Іриша Блохіна (tsn.ua)

Також Блохіна розповіла, як її старша дочка Джекі відреагувала на новину про її вагітність.

"Навпаки. Я приходжу з роботи, і вона запитує – "як baby?". Чекає, вітається вранці. Ми дуже хвилювалися, чи не буде ревнувати, як і всі батьки, але все добре", - повідомила зірка.

Як раніше писав Styler, Іриша Блохіна розповіла, як повідомила чоловікові про вагітність. Зірка зізналася, що дуже зраділа, дізнавшись, що вагітна. Це сталося під час відпочинку на Балі, куди Блохіна поїхала разом з чоловіком.

Вітаємо Джамалу з народженням первістка!