ua en ru

Вагітність була незапланованою: продюсер Лободи шокувала відвертим зізнанням про співачку

Вагітність була незапланованою: продюсер Лободи шокувала відвертим зізнанням про співачку Фото: Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficial)

Нателла Крапівіна зазначила, що вагітність Лободи була незапланованою, але бажаною

Продюсер опальної Світлани Лободи та її близька подруга Нателла Крапівіна прокоментувала новину про вагітність і пологи співачки, а також розкрила деякі таємниці. Про це передає kp.ua.

Крапівіна зазначила, що їй складно коментувати особисте життя Світлани.

"Для мене вагітність Світлани стала несподіваним сюрпризом, але приємним. Я знаю, як вона мріяла про другу дитину. Мені складно що-небудь коментувати, але я знаю, що Світлана щаслива, а для мене це найважливіше", - говорить продюсер співачки.

За її словами, вагітність Лободи була незапланованою, але бажаною.

"Я звертала увагу, що деякі емоційні зміни в ній відбуваються, і навіть одного разу задала питання, на який отримала впевнене: "Ні, це неможливо". А через пару тижнів вона зателефонувала мені з американських гастролей і, ледве дихаючи, буквально пошепки повідомила про те, що чекає дитину. Звичайно, для мене це був шок, в певній мірі. У мене був розписаний рік жорстко, щільно, і довелося дуже багато чого змінити", - зазначила Нателла.

Також продюсер Лободи зізналася, що Світлана, всупереч порадам, годує дитину грудьми.

"Зараз я їй кажу: "Слухай, годувати грудьми - це занадто, ми так багато собі дозволити не можемо, це прив'язує тебе до дитини, позбавляє можливості повноцінно працювати". У мене ж теж є якісь завдання продюсерські, ми хоч і друзі, але я повинна ще якось планувати. Вона каже: "Ні, поки є така можливість, я буду годувати, це для мене важливо", - сказала Крапівіна.

Раніше повідомлялося, що опальна Світлана Лобода залишила новонароджену доньку і відправилася в Росію.

Світлана Лобода: наша чи не наша