ru ua

Брати Капранови: "Наша нація прокидається до того, як її вже затоптали"

Брати Капранови: "Наша нація прокидається до того, як її вже затоптали" Фото: Брати Капранови (Віталій Носач, РБК-Україна)

Письменники впевнені, що під час зростання рівня націоналізму головне - не упустити"

Українські письменники брати Капранови вважають, що головна функція націоналістів - захист нації. Про це вони розповіли в інтерв'ю Styler.

“Націоналізм - це захисний організм нації. Це як в крові людини є лейкоцити. Їх завдання захищати організм, обернути інфекцію з усіх боків і померти разом з нею, але коли на нього ніхто не нападає, то їх у крові мало. А в разі хвороби ви здаєте аналіз і вам кажуть, що лейкоцитоз у вас великий, а значить десь запалення. Якщо в організмі у нації все нормально, то дуже маленький відсоток націоналістів. Як тільки починаються хвилювання і небезпека для нації стає більше і вони, як лейкоцити починають атакувати "інфекцію" і гинуть в боротьбі", - вважають письменники.

“Функція націоналістів - йти вперед і лізти на рожен, щоб захистити всю націю. Зараз рівень націоналізму росте скрізь. Головне в цьому - не втратити. Тому що коли в твоїй країні вже пів країни арабів, тоді вже пізно. Треба брати приклад з Сербії, яка відмовилася від тисячі біженців. Вони дивляться на Італію, Німеччину, Францію з цими самими біженцями і такої долі для себе не хочуть. Націоналізм це і є механізм нетерпимості. Коли людина приймає все, то настає смерть, а сам термін толерантність взято з фізіології. Він означає нездатність чинити опір інфекціям. Коли у людини повна толерантність - він помирає. Це називається СНІД. Слава Богу, що наша нація прокидається до того, як її вже затоптали. Починаючи з організації ОУН до нинішніх. Є серед них інтелігенція, яка виробляє ідеї, а є люди, які просто йдуть бити морду, бо така у них робота", - впевнені Капранови.

Нагадаємо, раніше опозиціонерка з РФ попередила українців про небезпеку поїздок до Росії.