ru ua

"Бумбокс" презентував міні-альбом "Голий Король"

"Бумбокс" презентував міні-альбом "Голий Король" Фото: Андрій Хливнюк (РБК-Україна)

Офіційна прем'єра нової платівки відбудеться в серпні

"Тихо, йде Голий король". Саме такий напис зустрічав гостей закритого концерту фанк -, хіп-хоп та рок-гурту "Бумбокс" перед одним з павільйонів Кіностудії імені Довженка. Там опинився і Styler.

"Бумбокс" презентував міні-альбом "Голий Король"

Фото: "Тихо, йде Голий король", - такий напис зустрічав гостей презентації (РБК-Україна)

Проводити весну і зустріти літо група вирішила презентацією довгоочікуваного міні-альбому під назвою "Голий Король".

Оскільки альбом "міні", крім нових пісень, група виконала і кілька знайомих всім треків. В результаті концерт тривав майже півтора години. Лідер гурту Андрій Хливнюк зізнався, що це було навіть складніше, ніж на великих концертах.

Бумбокс

Фото: Група "Бумбокс" (РБК-Україна)

Що ж стосується нової платівки "Голий Король", офіційна прем'єра якої очікується в серпні цього року, до неї увійде шість композицій. Шанувальники гурту зможуть почути такі пісні як: "Колишня", "Голий Король", "Болельщик", "Сталеві квіти", "Вечір в Ріо" (пісня, записана разом з групою O.Torvald, - ред.) і акустичну версію пісні "Люди" в якості бонус-треку.

Пісні з нового альбому, звичайно, про кохання, але і не тільки. Багато з них стосуються і гострих соціально-політичних тем. Як зазначив Андрій Хливнюк, зробити тексти простими музиканти ніколи не вважали за потрібне:

- Що стосується текстів у цій платівці, шукайте сенс між рядків. Багато пісень про кохання і не тільки, але все-таки сенс між рядків. Ми намагалися і намагаємося хоча б з подвійним дном створювати треки. Це дзеркало життя мого і моїх близьких, які тільки що грали для вас і не все там просто про "вона мене кинула і мені погано".

"Бумбокс" презентував міні-альбом "Голий Король"

Фото: "Не покладайте на месію своїх надій, тому що наше з вами майбутнє залежить тільки від нас" (РБК-Україна)

Червоною ниткою в куплетах пісень проходять думки про прагнення до миру, відторгненні штучного і нав'язаного суспільству ("Голий король", "Сталеві квіти"). У той же час, пісня "Болельщик" - легка сатиричная пісня про місто львів:

- Як можна писати пісні про Львів без сатири? Залишилося два міста, куди можна на вихідні поїхати – Одеса і Львів, але я вірю, що це дуже скоро зміниться. А Львів нехай росте і цвіте, чудове місто.

До речі, над створенням "Болельщика" колектив працював найдовше. При тому, що написала її інша людина - поет Артем Полижака. Після того, як Артему написали в інтернеті, що пісня не стане хітом, Андрій Хливнюк заявив, що заспіває її, якщо пост збере велику кількість лайків.

Всіх хвилює питання – чому головною піснею і назвою альбому виявився саме "Голий Король":

- Сенс її досить простий. Не покладайте на месію своїх надій, тому що наше з вами майбутнє залежить тільки від нас. Король завжди голий. Король рок-н-ролу, король країни, король чогось. Ми всі тільки люди і все залежить від нас. Ми повинні контролювати свого короля.

Бумбокс

Фото: Андрій Хливнюк не виключає, що в кліпі на пісню "Голий король" можуть з'явитися політики (РБК-Україна)

Соліст групи не виключає, що кліп до пісні "Голий король" буде таким же провокаційним, як і назва. Хливнюк також зазначив, що якщо так захоче колектив, то він буде про політиків та інше, оскільки ніякої цензури група на собі не відчуває.

Також "Бумбокс" записав акустичну версію пісні "Літачок" і "Наодинці". Остання, як зізнався Андрій, особливо важка у виконанні, оскільки вона про всіх ув'язнених українців за кордоном. Зокрема про Олега Сенцова, до ув'язнення якого музиканти часто привертають увагу.

- "Наодинці" ми присвятили всім ув'язненим за кордоном, і, звичайно, Олегу Сенцову, який намагається привернути увагу до цієї проблеми. Ми граємо вже більше року пісні, присвячені цьому і будемо грати поки ув'язнення не припиняться. На жаль, я не думаю, що це станеться завтра.

Це вже сьомий альбом групи. Колективу “Бумбокс" в цьому році виповнюється 13 років. Був вже і середній вік (альбом "Середній вік"). А питання на якому етапі група знаходиться зараз Андрій знову пожартував: "Вирогідно, залізному".