ru ua

"Чи з моста у воду, чи нажертися чогось": Антін Мухарський "дожився" до думок про суїцид

"Чи з моста у воду, чи нажертися чогось": Антін Мухарський "дожився" до думок про суїцид Фото: Антін Мухарський (facebook.com-AntinMukharskyi)

Актор пообіцяв незабаром випустити книгу

Український актор Антін Мухарський, який виїхав з України, обурився тим, що на батьківщині з нього зробили "злісного неплатника" аліментів. Також він згадав про суїцидальні думки, які його відвідують через те, що йому не дають бачитися з дітьми. Він повідомив, що справно платить своїм дітям аліменти, всупереч тому, що написано в ЗМІ. Про це Антін написав на своїй Facebook-сторінці.

"Нарешті дожився до суїцидальних думок. А що, весело, панове! Або з моста у воду, або нажертися чогось й заснути навіки, або в теплу ванну (хоча її немає) і лезом по венах чик .., або в петлю? Сім'я зруйнована, дітей бачити не дають, штучні борги створюють, відбирають майно, в ЗМІ цькування!!! Чотири роки!Чотири року в Оболонському суді розглядається мій первісний позов про встановлення розміру аліментів та порядок побачення з дітьми. За цей час з мене на всю країну зробили опудало "злісного аліментника", яким лякають дітей та їх батьків. "Загляньте в так звані" списки ганьби", панове! Мене там немає! Я справно плачу своїм дітям аліменти!" - затверджує Антін.

За його словами, проросійські ЗМІ змішують його ім'я з брудом.

"Міністр юстиції Петренко та його PR банда, на яку витрачаються величезні гроші (наші гроші, панове) бреше! Раптово і нахабно, змішуючи моє ім'я з брудом, яка ллється з їхніх чорних ротів. Цю брехню вкрай охоче розносять проросійські ЗМІ, які тільки і мріють про те, щоб зацькувати людини, який сміє виступати проти засилля відкритої або прихованої Раші в нашому медіапросторі. Ще б, борець за Україну, сам Орест Лютий виявився злісним алиментщиком! Кращого приводу очорнити всіх цих "фашистів-бандерівців" і не придумаєш. "Ай-яй-яй, який покидьок!" цокають мовами Міщук та гламурні суки", - написав актор.

"Чи з моста у воду, чи нажертися чогось": Антін Мухарський "дожився" до думок про суїцидСкріншот (facebook.com/AntinMykharskyi)

Мухарський отмеетил, що незабаром випустить книгу, в якій опише весь процес очорнення української нації проросійськими ЗМІ.

"Так, я ненавиджу Міщуків і гламурних сук, я ненавиджу перевертнів політиків та їх обслуговуючий персонал, я ненавиджу совок і брехливу проросійську пресу, у мене взагалі дуже багато ворогів, яких я нажив, вибравши український шлях. Вони тільки й мріють, щоб я здох під парканом. Не дочекаєтеся, виродки! До вересня обіцяю видати роман під назвою "Ай ем нот раша", де буде описано всі механізми плюндрування української ідеї, починаючи від ЗМІ-технологій і закінчуючи змовою держслужбовців нетрадиційної орієнтації. Над чим, втім, і натхненно працюю в еміграції. Гречка, свіжі овочі, фрукти, чиста вода і спорт", - написав Антін.

Також артист повідомив, що живе в Європі на шість євро в день, а квартиру йому люб'язно надали друзі.

"Максимум 6 євро в день (з урахуванням комунальних послуг) - мій бюджет в день (згодом поділюся досвідом здоровою і економною життя в Європі). Квартиру до травня безкоштовно надали друзі. З наступного тижня почну друкувати окремі глави нового роману. Так що вороги - тримайтеся! Продовження випливає .... PS. 2 квітня в Оболонському суді призначено чергове розгляд моєї справи. Цікаво, наскільки тепер, завдяки протекції міністра юстиції Петренки та генпрокурорши Луценчихи (які є особистими покровителями моєї колишньої дружини) перенесуть цю справу? Ох, цікаво ", - підсумував Мухарський.

"Чи з моста у воду, чи нажертися чогось": Антін Мухарський "дожився" до думок про суїцидСкріншот (facebook.com/AntinMykharskyi)

Нагадаємо, що раніше відомий український артист, шоумен і письменник Антін Мухарський повідомив, що покинув Україну і має намір просити політичний притулок в одній з країн Європи.

Колишня дружина скандального українського шоумена Антіна Мухарського Сніжана Єгорова прокомметировала недавню заяву свого екс-чоловіка та його від'їзд до Європи. Нагадаємо, що у Антіна і Сніжани троє спільних дітей: два сини – Андрій (2006 р.) та Іван (2012 р.) і дочка Аріна (2010 р.).