ru ua

"Каже, що молився": український футболіст демонстративно відвернувся від російського прапору під звуки гімну РФ

"Каже, що молився": український футболіст демонстративно відвернувся від російського прапору під звуки гімну РФ Фото: Віталій Федорів (olimpik.com.ua)

Під час виконання гімну всі, крім Віталія Федоріва були повернені обличчам до прапора з триколором

Перед початком футбольного матчу сьомого туру національної Футбольної ліги між командами "Сочі" і "Нижній Новгород" в Росії український спортсмен Віталій Федорів демонстративно відвернувся від флага з триколором під час виконання гімну.

Відомо, що під час виконання гімну РФ всі гравці, арбітри і навіть вболівальники повернулися в бік прапора Росії, але український футболіст проігнорував це, і залишився стояти обличчям до трибун.

Дії Віталія відразу назвали "протестом дня", а його самого звинуватили в демонстративну неповазi до російського прапору і гімну. Після матчу Федорів пояснив свої дії таким тим, що він просто молився.

"Каже, що молився": український футболіст демонстративно відвернувся від російського прапору під звуки гімну РФ

Український футболіст демонстративно відвернувся від російського прапору під звуки гімну РФ

"Я людина віруюча. Коли виходжу на поле, перед матчем завжди вимовляю слова молитви, так було і вчора. Моє глибоке переконання, що спорт поза політикою. З повагою ставлюся до прапора і гімну Росії. Прошу в моїх діях не шукати політичного підґрунтя", - сказав він в інтерв'ю росЗМІ.

Відео: YouTube/Илия Евсеев

До речі, екс-гравець київського "Динамо" Євген Хачеріді розлютив росіян на матчі в Москві, показавши щитки синьо-жовтого кольору. Інший футболіст з цього ж клубу, в минулому, розповiв, чий Крим.

Нагадаємо, бразильський тренер клубу "Львів" зробив проукраїнську заяву.

Рекомендуємо подивитись:

Як футболісти симулюють травми