Гурт Open Kids: "Ні про яку "зіркову хворобу" не може йти мови"

П'ятниця 23 лютого 2018 11:29
Гурт Open Kids: "Ні про яку "зіркову хворобу" не може йти мови"
Група Open Kids (фото: прес-служба)

П'ять яскравих учасниць популярної української групи-тінейджерів Open Kids відверто розповіли про таємниці проекту, свою завантаженісті, відносини і плани на майбутнє

Вони – кумири мільйонів тінейджерів. Учасниці одного з найяскравіших і найуспішніших проектів українського шоубізу – група Open Kids.

Милі і добрі, прості і щирі абсолютно не примхливі 5 дівчат чесно відповіли на запитання Styler!

Open Kids ft. Quest Pistols Show - "Круче всех" (відео: youtube.com/OPEN KIDS)

Дівчатка, почнемо з "компрометуючого" питання! У мережі пліткують, мовляв, Open Kids – це "проект багатих батьків, які вирішили чимось зайняти своїх дочок". Розкажіть трохи про свої родини?

Аня Бобровська: Це все неправда! У нас У всіх звичайні сім'ї. У мене є тато, мама, старша сестра. Батьки – не мільйонери.

Юля Гамалій: І в мене звичайна сім'я. Тато бізнесмен, мама не працює.

Ангеліна Романовська: Аналогічно! Звичайна сім'я. Батьки юристи.

Аня Музафарова: У нас звичайні батьки, які так само працюють, як і інші українці. Моя сім'я дуже весела, дружня, завжди підтримує мене в нових починаннях.

Лера Дідковська: Мої батьки теж прості люди. На жаль, багатьом важко повірити, що можна без мільйонів пробитися талантам. Стереотип зміцнився, що в шоу-бізнесі правлять гроші.

Хто ж насправді керує проектом?

Юля Гамалій: Юрій Петров.

Ангеліна Романовська: Так, це наш продюсер.

Аня Музафарова: До речі, він створив творчий проект Open art studio.

Аня Бобровська: Одного разу він помітив нас на заняттях і вирішив зробити таку групу.

Лера Дідковська Open Kids

Лера Дідковська, 17 років: "Вчуся в університеті. Захоплююся музикою і всім творчим, також читаю зараз бізнес-книги. Обожнюю шукати стиль і саме там, де його немає"

Open Kids – це по праву унікальний для музичного ринку України проект. Так як, будемо чесні, з популярними дитячими колективами у нас туго. Так, є різні ТВ-шоу з відкриття дитячих талантів. Але як складається доля цих дітей далі часто взагалі не відомо. Як вважаєте, чому в Україні склалася така ситуація? Більшості просто не цікаві подібні групи або нікому запропонувати щось цікаве?

Юля Гамалій: Я ніколи над цим не замислювалася.

Ангеліна Романовська: Насправді у нас дуже багато талановитих дітей, якщо подивитися різні талант-шоу. Голоси часом унікальні. Просто потрібно правильно підносити такі проекти.

Аня Музафарова: Ангеліна права, важливо правильно позиціонувати подібні групи, тоді буде інтерес до них в аудиторії.

Аня Бобровська: Мені здається, що все ще на етапі становлення. Дитячий шоу-бізнес у нашій країні тільки розвивається. А те, що у нас так багато талановитих підлітків – це ж добре!

Лера Дідковська: Думаю, що особливо ніхто не задавався метою просувати дитячі групи, незважаючи на те, скільки талантів. Всі звикли, що діти в нашій країні співають дитячі пісеньки про сонечко і хмарки. А насправді діти ростуть, змінюються, і їм хочеться співати про танці, вечірки, про хуліганський настрій ("Хулиганить" – одна з пісень гурту – ред.). Адже насправді ми першовідкривачі в підлітковому шоу-бізнесі в нашій країні.

Open Kids - "Хулиганить" (відео: youtube.com/OPEN KIDS)

Як пояснюєте особисто свій успіх?

Аня Бобровська: Є два секрети нашого успіху: велика праця та віра у мрію!

Юля Гамалій: Так, саме так! Успіх сам просто не приходить. Ми стараємося, багато часу віддаємо проекту.

Ангеліна Романовська: Ми всі зібралися в потрібному місці, в потрібний час і з потрібними людьми. Ми дійсно багато і старанно працюємо, тому й успіх є.

Аня Музафарова: У нас багато роботи, ми любимо те, чим займаємося і віримо у свою справу. Крім того, у нас відмінна команда, згуртований колектив – все разом це приносить успіх.

Лера Дідковська: Проект Open Kids займає все життя. Не можна сказати, що 5 годин у мене займає навчання, 3 години – родина, 2 години – друзі. Ми живемо групою. Звичайно, у нас є велика команда, яка нам допомагає і підтримує, і так ми рухаємося впевнено вперед.

Аня Бобровська Open Kids

Аня Бобровська, 15 років: "Ходжу до школи, у 9 клас. Крім того, що практично весь вільний час проводжу в проекті Open Kids, люблю записувати кавери, грати на синтезаторі, активно вивчаю англійську"

Ви ще вчитеся. Як поєднуєте навчання з творчістю? Скільки взагалі часу займає у вас проект Open Kids?

Ангеліна Романовська: Так, вчимося. Важко поєднувати навчання і творчість.

Юля Гамалій: Іноді доводиться пропускати школу через концертів. Але потім надолужуємо.

Аня Музафарова: Останнім часом поєднувати складно, так як багато концертів, турів... Спасибі вчителям, які ставляться з розумінням і допомагають у навчанні!

Аня Бобровська: Open Kids займає велику частину нашого життя. Але про навчання ми ніколи не забуваємо. І як тільки у нас з'являється вільний час – ми відразу ж прагнемо наздогнати пропущену програму і отримати гарні оцінки.

Лера Дідковська: Я вже студентка вузу. Перший курс. Зрозуміло, навчання дуже важливе. Щоб все встигати – часто готуюся до занять по ночах.

А як з успішністю в школі, справляєтеся з усіх предметів? Або деякі вчителі роблять поблажки? ;)

Юля Гамалій: Поблажок не роблять. Намагаємося справлятися.

Аня Музафарова: Я справляюся з навчанням, все нормально.

Ангеліна Романовська: А мені деякі роблять поблажки, але в цілому справляюся з усім сама.

Аня Бобровська: Я вже 9 років відмінниця. Намагаюся встигати скрізь і все здавати.

Лера Дідковська: На 1-му курсі у вузі завжди складно: з'являються нові педагоги, тобі треба заробити авторитет своїми знаннями, а з моїми гастролями це поки не дуже вдається. Але я впевнена, що в майбутньому все налагодиться! А взагалі я дуже задоволена, що здала добре ЗНО, поступила в кращий творчий університет країни, перебуваю в кльовому тін-проекті! І це все своїми силами!

Ангеліна Романовська Open Kids

Ангеліна Романовська, 17 років: "Вчуся в Естрадно-цирковій академії. Зараз активно захоплююся відеоблогінгом, люблю знімати цікаві відео і монтувати їх"

А як батьки ставляться до вашої надзайнятості? Чи бувало таке, що комусь батьки говорили, мовляв, "знаєш, потрібно щільно взятися за навчання"?

Юля Гамалій: Батьки нашу творчість підтримують. У школі ми всі вчимося непогано.

Ангеліна Романовська: Підтримують, розуміють, але при цьому, звичайно, нагадують, що навчання важливе. Концерти концертами, але в голові знання повинні бути.

Аня Музафарова: Мої батьки повністю підтримують мене, ніколи не виникало подібних розмов, адже з навчанням у мене все чудово.

Аня Бобровська: Так, і у мене подібних діалогів ніколи не було. Батьки знають, що я досить відповідально до всього ставлюся.

Лера Дідковська: Нашим батькам довелося змиритися з тим, що нас постійно немає вдома, але, зрозуміло, вони прекрасно розуміють, що це наше життя, і це те, чим ми хочемо займатися. Тому вони нас підтримують і довіряють нашому відповідальному ставленню до навчання.

Open Kids ft. NEBO5 - "Покоління Танці" (відео: youtube.com/OPEN KIDS)

Ось дивишся ваші яскраві кліпи, фотосесії, виступи, інтерв'ю – складається чітке переконання, що у вас що не день – свято. Мрія будь-якого тинейджера! Чи це дійсно так? Або за красивою картинкою все ж ховаються "важкі трудобудні"?

Юля Гамалій: Ця картинка – результат великої праці.

Ангеліна Романовська: Так, щоб на картинці в кліпі здавалося, що все круто і весело, для цього потрібно дуже багато попрацювати.

Аня Музафарова: За лаштунками дуже багато праці вкладаємо ми і вся команда.

Аня Бобровська: Не все так весело і яскраво. У нас тренування, концерти, зйомки. За красивою картинкою – величезна праця.

Лера Дідковська: Люди не бачать зворотного боку – скільки всього передує результату. Щоб показати, що все не так легко – ми вирішили зробити наш влог на ютуб-каналі і показувати наше реальне щоденне завантаження.

У вас є час на себе улюблених? Щоб без постійних репетицій, уроків. А саме час на шопінг, друзів, розваги?

Юля Гамалій: Звичайно, коли бувають вихідні – ми живемо звичайним життям.

Ангеліна Романовська: Так, вихідні – це відмінно! Намагаємося приділити всім час.

Аня Музафарова: Насправді дуже мало часу на розваги, шопінг.

Аня Бобровська: Звичайно, коли у нас відпустка, то намагаємося проводити час з рідними. А ще важливо за цей час встигнути набиратися сил.

Лера Дідковська: Коли є вільний час, я люблю побути одна. Це так здорово, коли тобі не треба нікуди бігти, поспішати. Шопінг завжди влаштовую також одна, подобається мені. Дуже люблю моїх друзів і ціную їх.

Аня Музафарова Open Kids

Аня Музафарова, 16 років: "Вчуся в школі. Люблю грати на фортепіано, дивитися серіали, вони мене надихають та заряджають на ідеї, а також записувати кавери"

До речі, а хто куди хотів би вступити після школи? Можливо, хтось із вас взагалі не бачить свого майбутнього в шоубізі і хотіла б, скажімо, стати юристом?

Юля Гамалій: Я ще не вирішила точно. Можливо, це буде якийсь творчий напрямок.

Ангеліна Романовська: Я вже не школярка. Навчаюся в Естрадно-цирковій Академії на факультеті естрадного вокалу.

Аня Музафарова: Я бачу своє життя лише у творчості.

Аня Бобровська: Куди поступати я поки не визначилася. Але зараз вже розумію, що мені цікаві IT-технології.

Лера Дідковська: Я вже навчаюсь в університеті театру, кіно і телебачення імені В. К. Карпенка-Карого. Поступала на тележурналістику, спеціальність "диктори, телеведучі". Дуже подобається!

Дівчата, наймолодшій з вас – 14 років, найстаршим – 17. Досить складний перехідний вік. Як справляєтеся з бажанням постійно відриватися, нікого не слухати і робити по-своєму? Чи не стикаєтеся з такими "проблемами"?

Юля Гамалій: Ми особливо не зустрічаємося з такими проблемами.

Ангеліна Романовська: Ні-ні, я не стикаюся.

Аня Музафарова: Те ж саме, не доводилося стикатися з таким.

Група Open Kids, інтерв'ю

Група Open Kids. Зліва-направо: Аня Музафарова, Юля Гамалій, Аня Бобровська, Лера Дідковська, Ангеліна Романовська

Аня Бобровська: Я не можу сказати, що ми звичайні підлітки, які нікого не слухають і хочуть тільки тусити. Можливо, і таке буває. Але ми більш відповідальні і серйозні.

Лера Дідковська: Насправді вік дійсно складний і переживаємо ми його всі разом одночасно. П'ять підлітків з різним настроєм, характером і життєвими ситуаціями, історіями. Про це серіал можна знімати! Щодо двіжух і відривів: якщо захочеться нам – самі собі у турі веселощі влаштуємо. А якщо чесно, то графік у нас дуже щільний, ми втомлюємося і ночами хочемо спати, а не тусити (сміється).

Тільки чесно! Можете сказати, що участь в настільки популярному проекті вас трохи розбалувала? Простими словами – чи не "заразилися на зіркову хворобу"?

Юля Гамалій: Ні, у нас ніхто такою "хворобою" не хворіє.

Ангеліна Романовська: У нас є відмінна команда, яка в будь-який момент дасть зрозуміти, що ми десь переборщили.

Аня Музафарова: Немає часу навіть думати про це!

Аня Бобровська: І я вважаю, що немає часу на такі дурниці. Але! Якщо раптом таке з кимось із нас станеться, ми відразу ж дізнаємося про це від команди, зірку підправлять (сміється).

Лера Дідковська: Про що ви говорите?! Участь у проекті розбалувала? Навпаки. Ви тільки уявіть, скільки завдань та відповідальності на нас! Нам випала честь бути прикладом для сотень тисяч дітей, ми повинні показувати свій приклад і при цьому самі розвиватися у творчості, встигати на всі тренування, зйомки, записи, і ще добре вчитися! Так що ні про яку "зіркову хворобу" мови йти не може.

Юля Гамалій Open Kids

Юля Гамалій, 14 років: "Люблю фотографуватися, активно розвиваю свій Instagram, знімаю відео в musical.ly. Цікавлюся модою і любою бути в курсі б'юті-новинок"

Open Kids – це успішний проект, а як на рахунок фінансової незалежності?

Юля Гамалій: У нас є гроші на особисті витрати.

Ангеліна Романовська: Так, у нас є особисті гроші, але все в міру. Я, наприклад, у дорогих магазинах кожен день не купую речі, і вілли на березі океану теж немає.

Аня Музафарова: Скажімо так, я можу собі дозволити купити все необхідне підлітку.

Аня Бобровська: Так, у нас є особисті гроші, можемо дозволити собі дрібні радості.

Лера Дідковська: Особисто мене дуже радує, що я в свої 17 років можу не просити у батьків гроші. Кіно, кафе з друзями, боулінг, манікюр та подібні витрати оплачую самостійно.

До речі, а як складаються стосунки з хлопчиками? У вас є хлопці? Або ж з боку батьків або, можливо, продюсерів це не вітається?

Юля Гамалій: У мене є друзі, але хлопця немає.

Ангеліна Романовська: У мене поки теж немає хлопця.

Аня Бобровська: Плюс один. У мене теж немає хлопця, але я і не хочу. Вистачає справ і без нього.

Аня Музафарова: А у мене є хлопець. І від продюсера заборони на хлопців не було.

Лера Дідковська: Так, хлопців у нас в житті достатньо, і уваги шанувальників багато. Але питання особистий, я б не хотіла цю тему зачіпати.

Open Kids - "Кажется" (відео: youtube.com/OPEN KIDS)

Трапляються розбіжності в групі? Взагалі, ви могли б назвати одна одну ліпшими подругами? Можливо, спілкуєтеся тільки "по долгу службы"?

Юля Гамалій: Ми не просто "по службі" спілкуємося, ми робимо спільну улюблену справу і добре ладнаємо.

Ангеліна Романовська: Я вважаю, що ми дійсно подружки.

Аня Музафарова: Ми дружні, проводимо одна з одною кожен день. Буває, що виникають розбіжності, але ми дуже швидко знаходимо компроміси.

Аня Бобровська: Розбіжності в команді – це нормально. Ми ж проводимо одна з одною 24/7, тому абсолютно всі знаємо про всіх. Я вважаю дівчаток моїми близькими подругами.

Лера Дідковська: Без розбіжностей неможливо, все-таки кожна має свою думку. Але ми знаходимо компроміси. І часом здається, що наші душі вже зріднилися, ми розуміємо один одного з півслова. Я рада, що кожна з дівчаток є в моєму в житті!

В 2016 році у вас трохи змінився склад. Проект покинула Віка Верник, місце якої зайняла Аня Музафарова. При цьому Аня була учасницею проекту "Голос.Діти" у команді Потапа. І знову з'явилися плітки, мовляв, Аня потрапила в проект Open Kids за "рекомендацією Потапа". Наскільки правдиві ці чутки?

Юля Гамалій: Не знаю таких пліток. Аня просто пройшла кастинг.

Ангеліна Романовська: Нічого подібного, такого не було.

Аня Музафарова: Я з Потапом після проекту жодного разу не спілкувалася. Про те, що Потап мене нібито рекомендував, я не знаю. Не чула про таке.

Аня Бобровська: Це все чутки! Насправді у нас був великий кастинг, де ми вибрали нову учасницю, і на це рішення не впливали ніякі зв'язки.

Лера Дідковська: Я теж вперше таке чую. Це плітки. Аня заслужено отримала своє місце в команді.

А наскільки легко популярній дівчині спілкуватися зі своїми однолітками, заводити дружні стосунки?

Юля Гамалій: Та все нормально. З однолітками спілкуюся, друзів багато.

Ангеліна Романовська: Я зіткнулася з тим, що багато хто хоче твою популярність використовувати, навіть у таких дрібницях, як підписників собі в Instagram додати.

Аня Бобровська: Слава Богу, мені не траплялися ті люди, які хотіли спілкуватися зі мною тільки через популярність. Поки все нормально, мені особисто легко спілкуватися.

Лера Дідковська: А я погоджуся з Ангеліною. Важко буває. Деякі дійсно хочуть попіаритися за наш рахунок.

Аня Музафарова: В цілому, у нас все добре з однолітками. Ми дуже товариські. Я, наприклад, люблю нові знайомства, але останнім часом складно їх заводити, оскільки просто немає часу.

Наскільки часто стикаєтеся з відвертою заздрістю?

Юля Гамалій: На жаль, доводиться стикатися досить часто.

Аня Бобровська: Так, і я часто стикаюся з цим... Але, як моя бабуся каже: "Без заздрісників нікуди!" Тому я не звертаю на це уваги, і роблю свою справу!

Ангеліна Романовська: Ой, ні, я не стикалася.

Аня Музафарова: У моєму житті це рідкісне явище.

Лера Дідковська: Буває, нікуди від цього не дітися. Іноді такі прояви бувають ну дуже помітними.

Як можна судити з боку, все ж велика частина аудиторії проекту Open Kids – це школярі. При цьому ви, учасниці групи, дорослішаєте. Не переживаєте, що через 2-3 роки деяким з вас навіть просто за інтересами проект може набриднути?

Юля Гамалій: Ні, таких побоювань немає. Ми дорослішаємо, і з нами дорослішає наша аудиторія.

Ангеліна Романовська: Я не знаю, що буде через 2-3 роки, не загадую наперед.

Аня Музафарова: Це точно! Я теж не люблю раніше часу загадувати. Зараз все круто!

Аня Бобровська: А я вважаю так: ми ростемо, зростають і наші пісні, наш матеріал. Тому я не думаю, що у нас можуть бути такі побоювання.

Лера Дідковська: Ми не знаємо, що буде завтра, що вже загадувати на 2-3 роки вперед! Час покаже.

І знову питання на чесність. Розглядає хтось із вас сольну кар'єру?

Юля Гамалій: Я ні.

Ангеліна Романовська: Теж ні.

Аня Музафарова: Я поки про це не думаю, а в майбутньому – можливо.

Аня Бобровська: Ось правда, не хочу загадувати наперед. Зараз ми разом, ми група, все відмінно! Що буде далі? Поживемо – побачимо!

Лера Дідковська: Знову повторюся: все покаже час.

До речі, наскільки суворі підписали контракти з продюсерами?

Юля Гамалій: Це питання не до нас.

Ангеліна Романовська: Ну, ми не маємо права розголошувати такі подробиці.

Аня Музафарова: Зверніться з цим питанням до нашого продюсера.

Аня Бобровська: Це точно! Питання не до нас.

Лера Дідковська: Ой, дівчатка, це ж журналісти! Їм завжди хочеться все знати. Це закрита інформація. Можу сказати тільки одне: у нас все добре!

Гурт Open Kids: "Ні про яку "зіркову хворобу" не може йти мови"Гурт Open Kids: "Ні про яку "зіркову хворобу" не може йти мови"Гурт Open Kids: "Ні про яку "зіркову хворобу" не може йти мови"Гурт Open Kids: "Ні про яку "зіркову хворобу" не може йти мови"Гурт Open Kids: "Ні про яку "зіркову хворобу" не може йти мови"
 

Група Open Kids

Дівчатка, поділіться планами на найближчий час, скажімо, цей рік.

Юля Гамалій: Планів на рік, у нас забагато! З 23 лютого у нас стартує сольний концертний тур по Україні. Плануємо відвідати з концертами 9 міст, а в завершенні проведемо виступ у Києві 9 червня.

Ангеліна Романовська: Так, концерти у нас плануються в Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві, Одесі, Херсоні, Чернівцях, Хмельницькому та Львові. І круто, що завершальним буде рідне місто. А ми виступимо в рамках так званої творчої тусовки і першої премії для дітей і тінейджерів у сфері шоу-бізнесу Bashka Kids Awards. Так що у нас багато всього цікавого планується!

Аня Музафарова: Ми зараз активно записуємо нові пісні і у нас їх вже накопичилося достатньо! Ось на одну, ну прям бомбову, вже зовсім скоро знімемо кліп, так що скоро презентуємо. Сподіваємося, що в березні вже вдасться порадувати новою відеороботою!

Аня Бобровська: Загалом, планів і сюрпризів у нас дуже багато! Так що чекайте, любі шанувальники! Також ми стали одними з основних осіб соціальної кампанії "Адріналін Батл" від ЮНІСЕФ – це дуже цікавий досвід був для нас, участь у такому серйозному проекті!

Лера Дідковська: Власне, так! Ми будемо творити, надихатися і надихати інших. Запалювати на нових майданчиках в містах, виводити тінейджерський шоу-бізнес на новий, більш високий рівень і ділитися з фанами кліпами, піснями та іншими цікавими проектами!

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся