ua en ru

"Ілюзії розбилися": Тарас Тополя розповів про новорічне розчарування дитинства

"Ілюзії розбилися": Тарас Тополя розповів про новорічне розчарування дитинства Співак Тарас Тополя (фото: РБК-Україна, Віталій Носач)

Фронтмен "Антитіл" також розповів, чи підготував подарунки для дітей і дружини

Лідер популярного українського гурту "Антитіла" Тарас Тополя зізнався, що любить і дуже цінує час, проведений з родиною під час новорічних свят. Однак співак згадує і деякі моменти зі свого дитинства, які його розчарували.

За словами Тараса Тополі, він ніколи не забуде, як у п'ятирічному віці зрозумів, що Діда Мороза немає.

"Я ніколи не забуду, коли років в п'ять до нас додому прийшов Дід Мороз. Він роздавав подарунки, вітав нас, питав, як ми поводилися, а ми читали йому вірші. Це було дуже весело, а потім Дід Мороз пішов. Повернувся тато, а у тата на бороді – шматок вати! І тоді всі мої ілюзії розбилися, і я зрозумів, що Діда Мороза немає", - розповів Тарас Тополя в ексклюзивному коментарі для Styler.

Тарас Тополя

Фронтмен групи "Антитіла" Тарас Тополя (фото: РБК-Україна, Віталій Носач)

Тим не менш лідер "Антитіл" не перестав радіти новорічним святам.

"Новий рік – одне з найулюбленіших свят, тому що це свято загальне, як і Різдво. Новий рік - свято для всього світу. Напевно, тому він і відчувається по-особливому. Коли всі радіють, з'являються нові надії, це об'єднує", – говорить Тополя.

Український співак також уточнив, що до зустрічі Нового 2018 року його сім'я вже готова.

"У нас дитяча кімната завалена іграшками! Все, що можна подарувати в цьому віці, у дітей вже є. Тому найважливіше для дитини емоції та увага батьків, любов, радість".

Тарас Тополя з дружиною Альошею

Тарас Тополя і Alyosha (фото: РБК-Україна, Віталій Носач)

Нагадаємо, що разом зі своєю дружиною, співачкою Alyosha, Тарас виховує двох синів – Романа та Марка.

"Що стосується подарунків нам, то Альона (співачка Alyosha, - ред.) любить більше сюрпризи, а мені важливо розуміти, що подарунок буде корисним. Мені краще дізнатися у неї, що більше потрібно, а потім вибрати дещо з того, що вона попросила", - підсумував Тарас Тополя.

Нагадаємо, 2017 рік для української співачки Alyosha був дуже насиченим. Як раз під кінець року вийшов її новий альбом, а до цього – новий кліп. Протягом 2017-го співачка побувала з гастролями в багатьох містах України.