Відомий музикант розповів, як вплинули квоти на українську музику

Відомий  музикант розповів, як вплинули квоти на українську музику
Фото: Олександр Ярмола (facebook.com/Haydamaky)

"На нашу ротацію на радіо квоти сильно не вплинули"

Лідер гурту "Гайдамаки" Олександр Ярмола розповів, як квоти на радіо вплинули на українську музику. Про це музикант повідомив у коментарі Gazeta.ua.

"На українську музику квоти вплинули позитивно. З радіоприймачів летіла російська жуйка, зараз летить фонова українська музика. Але це вже українська музика та український мовний простір. Тому це вже корисно для держави. Далі все залежить від культурного стану самого народу", - сказав Олександр Ярмола.

На думку артиста, до музики гурту публіка ще не дуже готова.

"На нашу ротацію на радіо квоти сильно не вплинули. Українське радіо ще не дозріло для того, щоб крутити "Гайдамаки". Зараз там крутять таку музику, яка не заважає каву готувати. Тобто фонову, ненав'язливу. А "Гайдамаки" не такі. Це музика, яка змушує думати і робити висновки. Наше радіо поки не може собі дозволити таке тусувати. Радіо "Рокс" крутять рок-класику, і не завжди саму прогресивную. Я з ними говорив. Питав чому зараз треба давати Deep Purple або AC/DC, це ж зрозуміла класика. Існує купа груп, які роблять експериментальну рок-музику. Радійники чесно відповіли, що створилися для того, щоб змінювати класичний рок", - зізнався артист.

"Як тільки суспільство буде дозрівати до того, що захоче їжу для розуму, то радіо буде змінюватися. Ми не готові, тому що це питання освіти та загальної ерудиції", - підсумував Він.

Нагадаємо, що Положинський висловився про українських квоти на радіо.

Хайп-таксі #3: "Ваше ставлення до українських артистів, що працюють в Росії (фото: РБК-Україна)

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся