ru ua

Відомий український ведучий поведе доньку в перший клас в школу в лісі

Відомий український ведучий поведе доньку в перший клас в школу в лісі Фото: донька Анатолія Анатоліча Аліса (журнал Viva!)

Анатолій Анатоліч каже, що не пам'ятає, яким був до того, як став татом

Напередодні 1 вересня відомий український ведучий Анатолій Анатоліч розповів в спільному інтерв'ю з дружиною Юлою журналу Viva! про те, який він тато, і яким він бачить освіту своїх дітей.

Крім того, шоумен знявся у фотосесії з сім'єю, присвяченій старшій дочці Алісі, яка в цьому році іде у перший клас.

Телеведучий, автор і продюсер Youtube-проекту "Зе Інтерв'юер каже, що не пам'ятає, яким був до того, як став татом. І зізнається, що найкраще в його житті сталося вже після народження дітей.

Відомий український ведучий поведе доньку в перший клас в школу в лісіФото: Анатолій Анатоліч з дочками (журнал Viva!)

Анатоліч не вважає себе "божевільним татком", хоча дуже любить своїх дітей.

"Коли люди розмовляють про дітей, напевно, це якийсь закритий клуб, в якому більшість людей на Землі мають членство. Я не з тих батьків, які будуть розповідати: "Ось, подивіться, це мої дітки, ось у мене такі фотографії...". Притому, що я їх дуже люблю, але намагаюся не бути "божевільним татком". Все те хороше, що є в моєму житті, відбулося після появи Аліси і Лоліти. Всі мої досягнення – особисті, кар'єрні – це було після", - зізнається ведучий.

Відомий український ведучий поведе доньку в перший клас в школу в лісіФото: Анатолій Анатоліч з дружиною і доньками (журнал Viva!)

Анатолій також розповів, яким він бачить освіту своїх дітей. Виявляється, Аліса піде в перший клас в незвичайну школу.

"Ні, я б не хотів, щоб діти навчалися вдома. Вони все-таки повинні бути частиною соціуму, це дуже важливо. Дівчатка дуже товариські, їм подобаються компанії, групи дітей-однодумців. А коли Аліса підросте, хочу, щоб про вищу освіту вона сама подумала. Упевнений, до того часу її знання іноземних мов дозволить думати про освіту за кордоном. Зараз же, зрозуміло, ми не готові відпускати дітей, тому і вибрали Міжнародну Французьку Школу, в якій дві рідні мови: українська та французька, а перша іноземна - англійська. Школа знаходиться в лісі, далеко від міської суєти. Ми вирішили з дружиною, що не можна економити на освіті", - зазначив шоумен.

Відомий український ведучий поведе доньку в перший клас в школу в лісі
Відомий український ведучий поведе доньку в перший клас в школу в лісі
Відомий український ведучий поведе доньку в перший клас в школу в лісі
Відомий український ведучий поведе доньку в перший клас в школу в лісі

Фото: Анатолій Анатоліч з сім'єю (журнал Viva!)

Анатоліч зізнався, що хоче, щоб його діти залишилися жити в Україні.

"Що стосується освіти за кордоном, я вірю в майбутнє України і не хочу пов'язувати своє життя з закордоном. А по-друге, я б хотів, щоб і мої діти, навіть якщо і будуть навчатися за кордоном, потім залишилися жити в Україні і набуті там знання застосовували тут. Тому я не бачу потреби в громадянстві будь-якої іншої країни. Мені подобається бувати в Штатах, я люблю Каліфорнію, жити там якийсь час. До речі, багато герої "Зе Інтерв'юер", відомі і успішні бізнесмени, мають чітку позицію з приводу дітей, які здобувають освіту в Штатах. Практично всі повертаються в Україну, щоб працювати тут. Це важливе рішення, соціальна відповідальність", - заявив зоряний батько.

Нагадаємо, стали відомі 200 кращих шкіл України за 2018 рік, які були визначені за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання у цьому році.

Раніше Уляна Супрун розповіла про медичні довідки, які необхідні дітям в школах.

До речі, Анатолій Анатоліч випадково потрапив на фото знаменитої Вікторії Бекхем.