ua en ru

Леся Нікітюк зізналася, що в сумці від Dolce & Gabbana носить банки з огірками (фото)

Леся Нікітюк зізналася, що в сумці від Dolce & Gabbana носить банки з огірками (фото) Фото: Леся Нікітюк (zverhu.novy.tv)

Леся вважає, що хороша сумка – хороший помічник

Відома українська ведуча Леся Нікітюк зізналася, що збирає гроші, а також розповіла про те, яка у неї "пристрасть". Про це повідомляє Новий канал.

Леся Нікітюк обожнює брендові аксесуари. Леся каже, що джинси або нову футболку може придбати на ринку в рідному Хмельницькому, а ось сумки та ремені – тільки у дорогих брендів. У дівчини навіть є спеціальний "сумковий" фонд.

Леся Нікітюк зізналася, що в сумці від Dolce & Gabbana носить банки з огірками (фото)

Фото: Леся Нікітюк (zverhu.novy.tv)

"Кожен місяць я намагаюся відкладати 10% доходу в окрему скарбничку, щоб раз на рік купити собі дуже круту сумку, – розповіла ведуча. – А то знаєте, як буває: вывалишь на обновку всю зарплату, а потім місяць хот-догами харчуєшся", - говорить ведуча.

До того ж, Леся вважає, що хороша сумка – хороший помічник.

Леся Нікітюк зізналася, що в сумці від Dolce & Gabbana носить банки з огірками (фото)Фото: Леся Нікітюк (zverhu.novy.tv)

"На своїх перших дорогих сумках я перевірила: їх роблять на століття, – говорить Никитюк. – Наприклад, одна з моїх перших і дорогих - від Dolce & Gabbana - легко витримує дві 3-літрові банки огірків! Діло було так. Мені мама маршруткою передала "передачку". Пакет її ваги не витримав і порвався. А нести ж якось треба. І тут в хід пішла сумка. У неї спокійно влізли дві 3-літрові банки солоних огірків і ще всякого, по дрібниці. І нормально, витримала – жодна ниточка не тріснула!", - каже ведуча.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк поділилася з шанувальниками еротичними знімками.