ru ua

Лілія Ребрик стала власницею салону краси в новому серіалі від ICTV та "Дизель студіо"

Лілія Ребрик стала власницею салону краси в новому серіалі від ICTV та "Дизель студіо" Фото: прес-служба

Лілія зіграла успішну бізнес-вуман в новому серіалі

У новому комедійному серіалі "Папаньки" популярна телеведуча Лілія Ребрик склала екранну пару Єгору Крутоголову. Прем'єра 16-серійного фільму від "Дизель студіо" про стосунки батьків і дітей відбудеться на ICTV вже цієї осені.

За сюжетом Лілія не тільки матуся сина-бешкетника, але й успішна бізнес-вуман – власниця салону краси. За словами Єгора Крутоголова, кіношного чоловіка Ребрик, телеведуча вжилася в роль на всі сто відсотків.

Лілія Ребрик стала власницею салону краси в новому серіалі від ICTV та "Дизель студіо"

"Актрису на роль моєї дружини ми вибирали не тільки за зовнішніми даними. Важливо було саме відповідність персонажу, адже витримати такого хлопця, як я - ще випробування. Щоб витримувати мій натиск і іноді навіть дурість якусь дитячу, це повинна була бути жінка зі стрижнем. Звичайно, Лілія як матір двох дітей, як ведуча, і як успішна жінка цілком впоралася зі своєю роллю. Шоу-бізнес – це той самий бізнес, де Ліля – цілком собі активна бізнес-вуман. Так що відповідність вийшло повне", – розповідає актор "Дизель студіо".

Лілія Ребрик стала власницею салону краси в новому серіалі від ICTV та "Дизель студіо"

Зйомки епізоду проходили в одному зі столичних салонів краси.

До речі, саме в серіалі "Папаньки" дочка Лілії Ребрик і хореографа Андрія Дикого – Діана – зіграла свою першу роль у житті. 4-річна дівчинка склала своїй мамі компанію на знімальному майданчику і отримала свій перший гонорар.

Нагадаємо, Євгену Сморигіну довелося підробляти Дідом Морозом в сорокаградусну спеку. Це сталося на зйомках нового комедійного серіалу "Папаньки", який покажуть на ICTV вже восени. Актор "Дизель студіо" ледь не отримав сонячний удар.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: як у Києві відбулася презентація сезону "Танці з зірками"