ua en ru

MELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на Нацвідборі

MELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на Нацвідборі Фото: MELOVIN (РБК-Україна, Віталій Носач)

TAYANNA і MELOVIN боролися за право представляти Україну на Євробаченні 2018

У понеділок, 26 лютого, в палаці "Україна" назвали переможців престижної музичної премії YUNA 2018. Перед церемонією більше сотні українських зірок пройшли по червоній доріжці.

Серед знаменитостей, які відвідали захід, був і артист MELOVIN, який нещодавно здобув перемогу у Національному відборі на Євробачення 2018. Вже через три місяці Костя Бочаров, більш відомий своїм шанувальникам як MELOVIN, буде представляти Україну на пісенному конкурсі в Лісабоні.

У коментарі для Styler співак висловив захоплення номінантами на премію YUNA 2018.

"Я дуже радий, що ця премія існує. Ті, хто на неї номінований, але поки невідомий широкому глядачеві, згодом стає відомим, талановитим і навіть геніальним артистом", - сказав артист.

Відео: Нацвідбір на Євробачення 2018 (video.rbc.ua)

Більшість критиків і глядачів головними конкурентами в боротьбі за перемогу у Національному відборі на Євробачення називали співачку TAYANNA і артиста MELOVIN. Наваіть ходили чутки про те, що артисти після перемоги Бочарова в Нацвідборі вони перестали вітатися і спілкуватися.

У коментарі Styler артист спростував цю інформацію.

"Я вважаю, що TAYANNA – прекрасна співачка! Вона дуже талановита, професійна. Її номер однозначно був одним з кращих на відборі. А те, що між нами нібито є якась ворожнеча – зовсім не правда! Ми спокійно вітаємося у коридорах, спілкуємося. Про яку ворожнечу може йти мова?" - прокоментував MELOVIN.

MELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на НацвідборіMELOVIN розповів про стосунки з TAYANNA на Нацвідборі

Фото: Зіркові гості на червоній доріжці премії YUNA 2018 (РБК-Україна, Віталій Носач)

За його словами, Національний відбір – не привід припиняти спілкування з колегами по цеху.

"Ми перетинаємося, спілкуємося. Всі ж дорослі люди! І багато хто туди прийшов не так за перемогою, як для того, щоб якомога більше людей дізналося про їх музкуі", - сказав він.

Нагадаємо, півфінали Євробачення 2018 в Лісабоні заплановані на 8 і 10 травня, а фінал відбудеться 12 травня. Країна буде вперше приймати шоу завдяки минулорічній перемозі свого учасника Сальвадора Собрала, який став тріумфатором конкурсу у Києві.

Раніше Олена Мозгова жорстко розкритикувала Нацвідбір.

Також стали відомі переможці премії YUNA 2018.