"Міс Україна Всесвіт 2016" відвідала прифронтову зону з благодійним візитом

"Міс Україна Всесвіт 2016" відвідала прифронтову зону з благодійним візитом
Фото: Олена Сподинюк на Донбасі (прес-служба)

Олена Сподинюк привітала краматорських прикордонників з прийняттям присяги і виступила перед учасницями конкурсу краси серед дівчат на інвалідних візках

Одним з перших благодійних візитів 19-річної Олени Сподинюк в статусі "Міс Україна Всесвіт 2016" стало місто Краматорськ.

Першим пунктом програми стало відвідування Урочистої присяги на вірність народу України у Краматорському прикордонному загоні. Прикордонники отримали подарунки від Олени та теплі слова напуття у нелегкій службі захисту кордонів нашої Батьківщини.

"Міс Україна Всесвіт 2016" відвідала прифронтову зону з благодійним візитом"Міс Україна Всесвіт 2016" відвідала прифронтову зону з благодійним візитом"Міс Україна Всесвіт 2016" відвідала прифронтову зону з благодійним візитом
 

Фото: Олена Сподинюк з прикордонниками (прес-служба)

Приїхавши в центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Краматорської міськради, Олена зустрілася з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, і звернулася зі словами підтримки до маленьким вихованцям Центру.

"Я теж була маленька, хотіла домогтися успіху, намагалася добре вчитися і бути акуратною. Зараз я бачу перед собою чудових діток, очі яких горять отримати знання і в майбутньому стати відомими людьми", - сказала вона.

"Міс Україна Всесвіт 2016" відвідала прифронтову зону з благодійним візитом

Фото: Олена Сподинюк з дітьми (прес-служба)

А вже ввечері того ж дня "Міс Україна Всесвіт" стала гостем та членом журі VІ Всеукраїнського конкурсу краси серед дівчат на інвалідних візках "Краса без обмежень 2016".

Цей конкурс проходить вже шостий рік поспіль і дуже швидко набув широкої популярності не тільки на Донбасі, а й в усій Україні. Молоді люди з інвалідністю обмежені в спілкуванні і можливості творчого самовираження, тому проведення подібних заходів дозволяє зміцнити позитивний імідж інвалідів в громадській думці, сприяє їх активній інтеграції у сучасне суспільство.

"Міс Україна Всесвіт 2016" відвідала прифронтову зону з благодійним візитом

Фото: Олена Сподинюк на конкурсі "Краса без обмежень 2016" (прес-служба)

"Я була щаслива підтримати конкурс "Краса без обмежень 2016" і стати його частиною, розділивши всі емоції з учасницями. Я щиро захоплююся їхньою сміливістю і намагалася особисто потримати кожну учасницю, висловив їм слова підтримки. Побувавши на цьому конкурсі, я розумію, що у мене з'явилося ще більше сил і впевненості гідно представити Україну на фіналі конкурсу "Міс Всесвіт 2016". Тепер зі мною буде і частинка сил і впевненості кожної з учасниць конкурсу "Краса без обмежень 2016", - сказала Алена.

Раніше Styler писав про те, що кримчанка виграла конкурс "Міс Україна Всесвіт 2016".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся