ua en ru

MONATIK: "Я вже відчув на собі всі принади безвізового режиму"

MONATIK: "Я вже відчув на собі всі принади безвізового режиму" Фото: MONATIK (Прес-служба)

Styler дізнався, в якій країні MONATIK "обкатав" безвиз

Напевно, в Україні не знайдеться людини, яка не знає, хто такий MONATIK і не наспівує його пісні. Styler вирішив дізнатися у MONATIK про те, як він тестував безвізовий режим, який його улюблене місце в Україні і чому він змінив юридичний факультет на "падання в танці".

Діма, ви закінчили юридичний факультет, але присвятили себе танцям і музиці. Вам легко далося це рішення? Ваша сім'я підтримувала ваш вибір?

Так, я дійсно закінчив юридичний в Луцьку. Це було повністю моє бажання. Батьки ніколи не говорили, куди потрібно вступати. За що я їм дуже вдячний. Вони завжди підтримували мене у будь-яких рішеннях. У вихованні дітей має бути свобода вибору, пошуку, мислення. Не повинно бути кордонів. Люди стають професіоналами, коли знаходять себе дійсно у тому, що вони люблять, а не в тому, що їм нав'язують. Нехай це не приносить дохід, але якщо вірити і наполегливо працювати, то рано чи пізно це все одно спрацює. Хобі може перетворитися в професію. Просто це вимагає багато часу, віри. Потрібно багато разів впасти і піднятися. Ніколи не можна опускати руки. Навколо люди, які тебе підтримують, які вірять в тебе дуже важливі. Тому що іноді можна дозволити собі здатися. Бувають моменти, коли реально дуже важко.

Монатік

Фото: "Люди навколо, які тебе підтримують, які вірять в тебе, дуже важливі" (Прес-служба)

З учасника талант-шоу ви виросли в улюбленця публіки, танцюриста, співака і шоумена. Зараз, коли ви стали тренером Голос.Діти, які поради ви даєте своїм підопічним?

Намагаюся поставити в приклад себе дітям, які не проходять. Адже навіть проект, в який потрапив, я не виграв. Прийшов до висновку, що до шоу потрібно ставитися як до школи. І максимально видушити. Бути почемучкой, питати, знайомитися, черпати, черпати, черпати. Потрібно перемагати не в шоу, а в житті. Завжди кажу дітям, і, здається, вони мене розуміють.

У вас вийшло закрутити голову не тільки українцям, але й усій Європі - відео виступу MONATIK стало найбільш популярним на Євробаченні 2017. Як будете рости далі?

Можливість виступити на пісенному конкурсі Євробачення – це прекрасний шанс показати своє бачення творчості широкої аудиторії. Дійсно, було багато обговорень, різних думок навколо мого виступу. Адже для більшості, як і для моєї команди, поява MONATIK на відкритті Євробачення, було сюрпризом.

Видео: YouTube/Eurovision Song Contest

Чесно кажучи, за кілька днів до цієї масштабної події, мені надійшла пропозиція про відкриття євроконкурсу, але головною умовою було виконання пісні "Кружит" англійською мовою.

Я, як людина, яка тільки тим і займається, що покидає зону комфорту, поставився до цього як до чергового виклику самому собі. На той момент завдання здавалася мені не реальним. За добу була переведена пісня Spinning, і всього три дні ми витратили на концепт, постановку хореографії та пошиття костюмів. Зізнатися чесно, так екстремально ми ще не готувалися до жодної події, і я дуже щасливий, що все пройшло на високому рівні.

MONATIK: "Я вже відчув на собі всі принади безвізового режиму"

Фото: Щиро радий тому, що у нашої команди зараз настільки щільний графік" (Прес-служба)

Останній кліп на пісню "УВЛИУВТ" ви знімали в свій день народження. Діма, ви відпочиваєте?

Щиро радий тому, що у нашої команди зараз настільки щільний графік. Це той темп, до якого ми всі дуже прагнули довгий час. Я не дозволяю собі пускати думки в голову про втому. Це все заряджає тільки ще більше творити і створювати нове.

Так вже співпало, що у всіх членів нашої команди була можливість організувати знімальний процес саме в день, який випав на мій день народження. Я не бачу в цьому нічого поганого, адже ми всі люди з щільними робочими графіками і ставлюся до цього з розумінням.

До речі, "УВЛИУВТ" за місяць набрав 2,5 млн переглядів на YouTube. У чому секрет такого успіху?

Зізнатися чесно, секрету ніякого й нема. У нас є команда людей, яка мислить в одному напрямку і дарує продукт і результат роботи, який, як нам здається, є найбільш правильним по емоціям. Це знаходить відгук, свого слухача і я вважаю, запускати такі правильні і мудрі думки в космос – це чудово.

MONATIK: "Я вже відчув на собі всі принади безвізового режиму"

Фото: "Я вже відчув на собі всі принади безвізового режиму" (Прес-служба)

З 11 червня для українців набув чинності безвізовий режим. Ви вже зробили біометричний паспорт? В яку країну махнете в першу чергу?

Ви знаєте, я вже відчув на собі всі принади безвізового режиму.12 червня я літав в Рим. Буду чесний, я щиро переживав (більш того навіть просив зробити мені візу і приніс всі документи). Але мені дали зрозуміти, що це непотрібно. Ви б бачили здивоване обличчя італійського прикордонника, який п'ять хвилин гортав паспорт в пошуку візи, радився зі своїм колегою. На питання "Де ж віза?", я з гордістю відповів: "Я ж з України. У нас безвізовий режим". Він був дуже вражений, але сказав "прат" і все ще в подиві сидів і обговорював зі своїм колегою цю ситуацію!

Я вважаю, це великий крок вперед і справа зовсім не в 35 євро та збір документів для візи. А саме відчуття легкості подорожей і відкриття кордонів надихають на рух .

До речі, про подорожі і відпочинок. У вас є улюблене місце для відпустки в Україні?

Улюблене місце у всьому світі - це будинок у Києві. Це єдине місце, де я дійсно можу підзарядитися і відпочити