"Все розвалено, розкрадено, загиджено": Мозгова розповіла про страшну ситуацію в Криму після анексії Росією

Неділя 19 березня 2017 12:38
Мозгова розповіла про страшну ситуацію в Криму після анексії Росією
Фото: Олена Мозгова

Відома українка згадала, яку біль заподіяла їй російська агресія на півострові в 2014 році

У третю річницю анексії Криму Росією українська продюсер Олена Мозгова розповіла, в якій ситуації опинився півострів в окупації.

"Люди надсилають мені фото звідти, пишуть листи. Вони кажуть: "Той Крим, про яких ви, Олено, згадуєте і сумуйте, вже не існує. Все розвалено, розкрадено, загиджено. Ціни захмарні", - говорить Мозгова в інтерв'ю "Обозревателю".

За її словами, наприкінці березня 2014 року, коли на півострові з'явилися "зелені чоловічки", продюсер не зовсім вірила в реальність того, що відбувається і не до кінця розуміла, чим все це загрожує.

"Просто не могла собі уявити, що можна ось так нахабно і підло віджати півострів. Мені здавалося, що зараз світове співтовариство стане на захист суверенітету України, скаже Росії "ню-ню-ню!" та надає по попі. Але з кожним днем мій оптимізм згасав, і в результаті ми зрозуміли, що дійсно, така історія може статися навіть в 21 столітті. Великі дяді вирішують масштабні геополітичні питання, і Крим – лише один з аргументів у цій суперечці, предмет торгу, на жаль", - вважає вона.

Всю біль, що відбувається в Криму, Мозгова відчула, коли почалися переслідування кримських татар.

"Коли почали викрадати людей, я в повній мірі усвідомив трагедію, що відбувається для тих людей, які не поїхали звідти, але при цьому вважають Україну своєю Батьківщиною, а себе українцями, незалежно від національності. З часом до моїх почуттів додалася ще й щемлива туга - тому що мої дитячі і юнацькі спогади багато в чому пов'язані з Кримом, я провела там багато часу в різні періоди життя, і мені дуже боляче спостерігати за тим, як знищують Крим", - каже Олена.

Мозгова зазначила, що казки країни-окупанта про світле майбутнє півострова, на які повелися кримчани, залишилися лише казками.

До речі, російський поет присвятив жорсткий вірш третій річниці анексії Криму.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся