"Все розвалено, розкрадено, загиджено": Мозгова розповіла про страшну ситуацію в Криму після анексії Росією

Мозгова розповіла про страшну ситуацію в Криму після анексії Росією
Фото: Олена Мозгова

Відома українка згадала, яку біль заподіяла їй російська агресія на півострові в 2014 році

У третю річницю анексії Криму Росією українська продюсер Олена Мозгова розповіла, в якій ситуації опинився півострів в окупації.

"Люди надсилають мені фото звідти, пишуть листи. Вони кажуть: "Той Крим, про яких ви, Олено, згадуєте і сумуйте, вже не існує. Все розвалено, розкрадено, загиджено. Ціни захмарні", - говорить Мозгова в інтерв'ю "Обозревателю".

За її словами, наприкінці березня 2014 року, коли на півострові з'явилися "зелені чоловічки", продюсер не зовсім вірила в реальність того, що відбувається і не до кінця розуміла, чим все це загрожує.

"Просто не могла собі уявити, що можна ось так нахабно і підло віджати півострів. Мені здавалося, що зараз світове співтовариство стане на захист суверенітету України, скаже Росії "ню-ню-ню!" та надає по попі. Але з кожним днем мій оптимізм згасав, і в результаті ми зрозуміли, що дійсно, така історія може статися навіть в 21 столітті. Великі дяді вирішують масштабні геополітичні питання, і Крим – лише один з аргументів у цій суперечці, предмет торгу, на жаль", - вважає вона.

Всю біль, що відбувається в Криму, Мозгова відчула, коли почалися переслідування кримських татар.

"Коли почали викрадати людей, я в повній мірі усвідомив трагедію, що відбувається для тих людей, які не поїхали звідти, але при цьому вважають Україну своєю Батьківщиною, а себе українцями, незалежно від національності. З часом до моїх почуттів додалася ще й щемлива туга - тому що мої дитячі і юнацькі спогади багато в чому пов'язані з Кримом, я провела там багато часу в різні періоди життя, і мені дуже боляче спостерігати за тим, як знищують Крим", - каже Олена.

Мозгова зазначила, що казки країни-окупанта про світле майбутнє півострова, на які повелися кримчани, залишилися лише казками.

До речі, російський поет присвятив жорсткий вірш третій річниці анексії Криму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся