ru ua

Чоловік Ані Лорак переїхав жити до "коханки" - ЗМІ

Чоловік Ані Лорак переїхав жити до "коханки" - ЗМІ Фото: Яна Бєляєва (instagram.com/belyaeva_inc)

Друзі не виключають, що квартиру оплачує Лорак

Чоловік відомої української співачки Ані Лорак, яка активно будує свою кар'єру в Росії і навіть погодилася стати суддею російського вокального телешоу "Голос", переїхав жити до своєї "коханки" Яні Бєляєвої. Про це повідомляє "Оглядач" з посиланням на джерело в оточенні Бєляєвої.

За інформацією друга, який побажав залишитися інкогніто, Мурат Налчаджиоглу живе разом Яною Бєляєвої в Києві. Вони знімають квартиру в престижному районі столиці і цілком ймовірно, що оплачують її грошима, які заробляє Ані Лорак в Росії.

Чоловік Ані Лорак переїхав жити до "коханки" - ЗМІ

Фото: Яна Бєляєва (instagram.com/belyaeva_inc)

Крім того, повідомляється, що Мурат і Яна познайомилися досить давно в нічному клубі, де часто перетиналися в компанії спільних друзів. Спочатку їх відносини носили дружній характер, як неодноразово заявляла сама Бєляєва, однак, через деякий час вони стали проявляти один до одного явні знаки симпатії. Не виключено, що ініціатором відносин став Мурат.

Також друг Бєляєвої зазначив, що Яна – не єдина симпатія у Мурата.

"Він постійно тусувався в цьому клубі з дівчатами. У нього їх завжди було багато. І навіть зараз Яна не єдина", - розповіло анонімне джерело.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що "коханка" чоловіка Лорак розкрила правду про стосунки з Муратом.

Модель Яна Бєляєва, якій приписують роман з чоловіком співачки Ані Лорак з Муратом Налчаджиоглу, клянеться, що ніколи не була у інтимних стосунках з турецьким бізнесменом.

А також ми писали про те, що Ані Лорак опублікувала провокаційний знімок з новим бойфрендом.

Відео: РБК-Україна