ru ua

"Налаштовані рішуче": Оксана Марченко розповіла про підготовку до другого випуску "Танці з зірками" (відео)

"Налаштовані рішуче": Оксана Марченко розповіла про підготовку до другого випуску "Танці з зірками" (відео) Оксана Марченко (фото: РБК-Україна/ STYLER)

Марченко готує новий танець з пристрастю і ревнощами

Телеведуча Оксана Марченко, навколо якої не вщухає скандал, продовжує брати участь у новому сезоні "Танці з зірками 2018". Марченко часто ділиться деталями своїх тренувань, публікуючи в соцмережах різні фото і відео. А напередодні другого випуску шоу ведуча заявила, що вони з партнером Дмитром Чапліним налаштовані рішуче.

Так, на своїй instagram-сторінці Марченко розговорилася підписникам і зізналася, що вивчити новий танець за тиждень — не така вже й проста задача. При цьому раніше, за словами ведучої, вона була впевнена, що з цим у неї не виникне проблем.

"Коли я наважилася на участь у проекті "Танці з зірками", я думала, що за тиждень вивчити новий танець буде дуже просто і я без проблем буду з цим справлятися. Ах, як же я помилялася", — пише Марченко.

Оксана Марченко

Оксана Марченко (фото: РБК-Україна/ STYLER)

Проте відступати Марченко не збирається.

"Але ми з Дмитром Чапліним налаштовані рішуче і робимо все можливе, щоб виступити гідно і здивувати вас", — запевняє далі телеведуча.

При цьому пост Марченко супроводжує коротким відео, на якому вона позує в розкішній вечірній сукні сірого кольору, рясно декорованій блискітками. Далі Марченко і Чаплін починають танцювати вальс.

Оксана Марченко і Дмитро Чаплін (відео: instagram.com/oksana.marchenko.official)

Зазначимо, що під час першого ефіру "Танці з зірками 2018" дует Марченко і Чаплін зайняв 7 місце з 13-ти. Члени журі поставили парі 19 балів.

При цьому Марченко і Чаплін надали на суд глядачів ніжний вальс у своєму виконанні.

Виступ Оксани Марченко і Дмитра Чапліна під час першого ефіру "Танці з зірками"

Нагадаємо, що STYLER стежив за першим випуском популярного шоу. Подивитися всі номери учасників можна в матеріалі: "Альфа-самець" Тищенко, пристрасна Єфросиніна і вальс від Марченко: як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

На сьогоднішній день Марченко зі своїм партнером активно розучують новий танець. Пара поки що не зізнається, що саме це буде. Ведуча лише інтригує, що це буде танець, "народжений з жінкою".

"Якщо минулого тижня у нас був спокійний і ніжний танець, то зараз ми готуємо дуже пристрасний, народжений з жінкою танець, де є вся гама почуттів: і пристрасть, і ревнощі, і вогонь, і гордість, і, звичайно, любов", — пише телеведуча.

Відзначимо, що другий випуск "Танці з зірками" вийде в ефір у неділю, 2 вересня, о 21:00 на телеканалі "1+1".

Оксана Марченко і Дмитро Чаплін

Оксана Марченко і Дмитро Чаплін (фото: instagram.com/oksana.marchenko.official)

Нагадаємо, що перед стартом нового сезону танцювального проекту група журналістів "1+1 медіа" виступила з відкритим листом-протестом проти участі Оксани Марченко (дружини політика Віктора Медведчука і куми Путіна) у "Танцях з зірками". Генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко відреагував на скандал і заявив: "У проекті беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від їх політичних поглядів і переконань".

При цьому 16 серпня в Києві пройшла пре-паті у зв'язку з офіційною презентацією нового сезону "Танці з зірками 2018". Тоді перед центральним входом в Національний музей історії України, де пройшла вечірка, зібралися активісти, які вимагають "прибрати куму Путіна з ефіру".

Офіційна презентація нового сезону "Танці з зірками 2018"