ru ua

"Не будьте свинею": Андрій Хливнюк розповів, як стати відомим

"Не будьте свинею": Андрій Хливнюк розповів, як стати відомим Андрій Хливнюк (фото: РБК-Україна)

Андрій Хливнюк дав кілька порад людям, які хочуть добитися успіху і популярності

Популярний музикант, фронтмен рок-гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк, який нещодавно записав відео зі словами підтримки для українських солдатів, розповів, як стати відомим.

В ефірі "Радіо НВ" артист зазначив, що потрібно завжди перебувати і професійно зростати поруч з людьми, з якими цікаво і весело.

"Мене часто запитують, як стати відомим музикантом, крім того, щоб написати "Stairway to Heaven", чи "Tears in Heaven", або ж їхню українську версію. Відповідь завжди одна і та ж: в процесі, можливо, напишется або не напишется те, що стане загальновідомим, і те, від чого вам нікуди не дітися... Але стати відомим дуже просто: тримайтеся всієї тієї тусовки, з якою вам цікаво і весело, не будьте свинею, ви виростите і станете кимось", - звернувся Хливнюк до молодих музикантів.

"Не будьте свинею": Андрій Хливнюк розповів, як стати відомим

Андрій Хливнюк (фото: РБК-Україна)

Андрій впевнений, що досягати професійних висот легше з надійною командою друзів і однодумців.

"Мета буде досягнута! Мрії збуваються. Але тільки в одному варіанті (з мого досвіду, досвіду групи "Бумбокс"): у варіанті постійної боротьби з собою, тому що, повірте, тусовка, яку ви любите - вони всі ідіоти, такі ж ідіоти, як і ви. У них такі ж проблеми з его, амбітністю та іншими штуками, як і у вас", - резюмував артист.

Відео: YouTube/Радіо НВ

Нагадаємо, що раніше в інтерв'ю Styler Андрій Хливнюк розповів про гастролі і нову платівку, про відкриті європейські кордони, про російських музикантів, а також про те, чи сумісні культура і політика.

Відео: РБК-Україна