ru ua

"Не можу показати батьківщину своєму синові": Джамала розповіла, як сумує за Кримом

"Не можу показати батьківщину своєму синові": Джамала розповіла, як сумує за Кримом Фото: Джамала (РБК-Україна)

Батьки Джамали досі живуть в окупованому Криму

Знаменита українська співачка кримсько-татарського походження, переможниця Євробачення 2016 Джамала, яка 27 серпня 2018 року відсвяткувала свій день народження, зізналася, що дуже сумує по дому, але поїхати в окупований Крим вона може. Про це співачка заявила в інтерв'ю виданню "Факти".

Батьки Джамали досі живуть в окупованому Криму. Зірка дуже за них переживає.

"Батьки там (в Криму) ведуть себе делікатно, гострих конфліктів немає, але навколо постійно неприємна, напружена атмосфера. Я дуже за них переживаю. Адже батьки літні люди, у них є проблеми, доводиться діставати і передавати їм ліки, тому що в Криму з цим туго. Всі ці події, пов'язані з анексією, потім з кампанією проти мене на російському телебаченні після моєї перемоги на "Євробаченні", дуже негативно позначилися на самопочутті мами", - каже співачка.

"Не можу показати батьківщину своєму синові": Джамала розповіла, як сумує за Кримом

Фото: Джамала (instagram.com/jamalajaaa)

Джамала зізналася, що її родина думала над тим, щоб перебратися в Київ, але батьки не можуть залишити свою малу батьківщину.

"Ми з батьками не раз говорили про можливий переїзд до Києва, і завжди зі сльозами на очах. Але як залишити батьківщину? Там дім, сад, де кожне дерево і квітка вирощені з великою любов'ю. Це місце, куди родина повернулася після депортації. Будинок в Криму — вся їх життя. Я не можу дивитись батькові в очі, коли він приїжджає в Київ. Це болюче питання для нашої родини", - зазначає переможниця Євробачення.

"Не можу показати батьківщину своєму синові": Джамала розповіла, як сумує за Кримом

Фото: Джамала (РБК-Україна)

Сама співачка не відвідує окупований Крим і дуже сумує за ним. Джамала шкодує, що не може показати півострів своєму синові.

"Дуже боляче від того, що зараз це зробити (відвідати Крим) неможливо, не можу показати батьківщину свого сина", - зізнається вона.

Тим не менш Джамала сподівається, що Крим повернеться до складу України.

"Ми віримо і чекаємо, коли Крим повернеться в Україну. Тільки всім нам треба бути активнішими, виступати єдиним фронтом, незалежно від національності і віросповідання, підключати міжнародні організації і дипломатів з інших країн. Поки ми в цій справі особливо не просунулися, що боляче усвідомлювати. Для перемоги потрібна згуртована команда і єдина мета", - підсумувала співачка.

Раніше повідомлялося, що в мережі оцінили новий образ Джамали.

Нагадаємо, Джамала презентувала новий трек.

27 березня відома українська співачка Джамала вперше стала мамою