Ведучий Дмитро Шепелєв написав книгу про спільне життя зі співачкою Жанною Фріске, яка померла від раку головного мозку
Майже через півтора року після смерті коханої Дмитро Шепелєв написав відверту книгу, в якій розповів про їх з Жанною Фріске життя. Своїм спогади він назвав "Жанна. Любов і хвороба в історії життя Жанни Фріске". Уривки з праці Шепелєва опублікувало "Сьогодні".
"Посадка. Чекаємо, коли вийдуть інші пасажири. Жанна вже настільки слабка, що не може піднятися з крісла літака і дійти до виходу. "Подайте коляску", — благаю я. Крісло чекає нас біля виходу з літака. До нього десять кроків. "Ми не можемо, — відповідають мені американські асистенти. — Літак — територія Росії, нам заборонено входити. Вам доведеться йти самостійно". Господи, як це нерозумно. "Дайте сюди! Не бачите, вона не може встати?" — "Вибачте, у нас інструкції". Вчотирьох зі стюардами беремо Жанну на руки і несемо до дверей", - написав провідний про перельотах за океан.
Чоловік співачки пригадав і забавні моменти, які у них траплялися.
"У тому нескінченному мороці траплялося й кумедне, про що зараз я згадую світло: як Жанна їхала з аеропорту в багажнику таксі; як я кутав її, коли ми збиралися в клініку — вона страшенно мерзла, — кілька курток, светрів, плед, надягав їй на ніс величезні темні окуляри. Вона була одягнена як капуста, як хокеїст в повній викладці, не дай бог щось забути. Я й не уявляв, як можна натягнути стільки всього на одну людину. Траплялося, ми викочувалися з готелю й дуріли з інвалідним візком, виписуючи закарлюки на слизьких тротуарах; пили каву і цілувалися, навіть незважаючи на те, що сил ледь вистачало на годину "активного" життя в день. Як же було страшно, але при цьому щомиті відчувалося: ми удвох", - розповів він.
Шепелєв зазначив, що Жанна Фріске змусила людей у відкриту говорити про страшну хворобу, яка її наздогнала.
"Опинившись на увазі публіки в абсолютно безпорадному стані, Жанна, сама не усвідомлюючи, зробила, на мій погляд, щось надзвичайно важливе: примусила людей говорити про хвороби, про яку говорити в загальному, не прийнято. Ця особиста трагедія, коли відразу гарна, успішна, сексуальна жінка перетворюється з поп-ікони у пацієнта, з людини, якою захоплюються, у людини, яку жаліють, — нехай ненадовго, хай частково, але зняла табу з страшної теми раку, перетворивши його з хвороби-прокляття у важку, але все ж просто хворобу", - резюмував ведучий.
Нагадаємо, зірки "Район Беверлі-Хіллз" возз'єдналися заради онкохворий Шеннен Доерті.