Поки бронза: українські шпажистки посіли третє місце на Кубку світу з фехтування

Поки бронза: українські шпажистки посіли третє місце на Кубку світу з фехтування Фото: Українська збірна шпажисток (facebook.com)

У півфінал турніру наших дівчат не пустили переможниці змагань

Команда українських шпажисток посіла третє місце на етапі Кубка світу, що проходив в Естонії. Про це повідомила Федерація фехтування України та Національний олімпійський комітет.

Українок Ксенію Пантелєєву, Анфісу Почкалову, Фейбі Бежуру і Олену Кривицьку не пропустили до фіналу турніру майбутні володарки "золото" етапу Кубка світу – естонки. За бронзу на турнірі нашим дівчатам довелося боротися з китаянками, яких вони обіграли з рахунком 45:34 у свою користь.

В сезоні 2016/2017 це перша медаль для України з фехтування на шпагах на міжнародній арені.

На Олімпійських іграх в Ріо українська збірна шпажисток завершила виступи на чвертьфінальній стадії змагань.

А тим часом золота фехтувальниця України Ольга Харлан продемонструвала свій сніданок чемпіона.