ru ua

До і після: Даша Астаф'єва продемонструвала вражаючі результати схуднення

До і після: Даша Астаф'єва продемонструвала вражаючі результати схуднення Фото: Даша Астаф'єва (instagram.com-da_astafieva)

Фото зірка показала в соцмережі

Українська співачка Даша Астаф'єва, яка вирішила змінити своє тіло, похвалилася вражаючими результатами свого схуднення. Фотографію до і після вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

"Поважаю результат, який говорить сам за себе", - зірка підписала знімок.

До і після: Даша Астаф'єва продемонструвала вражаючі результати схудненняФото: Даша Астаф'єва (instagram.com/da_astafieva)

"На сьогоднішній день я дуже задоволена тим, що відбувається зі мною, як я себе почуваю і як змінюється моє загальний стан і тіло. А усім, хто запитує моя думка, я рекомендую від чистого серця . Кажу про те, що це не так просто, але варто того", - прокоментувала свій стан Даша.

Шанувальники співачки розділилися на два табори. Одні вважають, що на фото до схуднення, фігура виглядає краще, інші дотримуються думки, що співачка досягла найкращого результату.

"Круто взагалі", - написала Крістіна.

"Перше фото набагато, мені здається, краще", - прокоментувала beauty_ero.

"Дивовижний результат! Думаю треба ще додати Вашу силу характеру і силу волі!!! Ви-талант у всьому!" - написала kristinovirska.

До і після: Даша Астаф'єва продемонструвала вражаючі результати схуднення

Скріншот коментарів (instagram.com/da_astafieva)

Нагадаємо, що раніше Даша Астаф'єва показала, як схудла за дев'ять днів.

Фітнес-тренер Аніта Луценко про харчуванні, тренуваннях і схуднення до літа (відео: STYLER.rbc.ua)