"Право зійти з розуму": Сніжана Єгорова прокоментувала втеча Мухарського в Європу

"Право зійти з розуму": Сніжана Єгорова прокоментувала втеча Мухарського в Європу
Колаж РБК-Україна

Також про скандал висловилася адвокат Єгорової

Колишня дружина скандального українського шоумена Антіна Мухарського Сніжана Єгорова прокомметировала недавню заяву свого екс-чоловіка та його від'їзд до Європи. Про це передає strana.ua.

"Я досить давно займаю толерантну позицію щодо пригод героя-коханця та батька-втікача Мухарського. Він біологічний батько наших дітей. Наші з них справи знаходяться в юридичному правовому полі: йдуть суди. А щодо його листи-заяви можу тільки сказати, що у кожного є право зійти з розуму. Але я не є фахівцем в області психіатрії", — заявила Сніжана Єгорова.

В цей же час Катерина Власюк, адвокат Сніжани Єгорової, екс-подружжя шоумена Антіна Мухарського, який покинув Україну і поїхав попросити політичного притулку в Європі, прокоментувала його вчинок і роз'яснила ситуацію.

Власюк заявила журналістам каналу 1+1, що Мухарський говорить неправду щодо того, що Єгорова вимагає від нього виплачувати аліменти на утримання трьох неповнолітніх дітей в розмірі еквівалентному $3000.

"Зараз сума на трьох дітей – це вісім тисяч гривень помножені на три. Мова про три тисячі доларів не йде, не йшла і не буде вестися. Тому що у нас стягують аліменти в гривневому еквіваленті", - коментує Власюк.

"Якщо він не повернеться, (а ми зараз з'ясовуємо, в якій країні ЄС він знаходиться), то направимо туди рішення українського суду. Зауважу, що в Європі і США контроль за несплату аліментів – ще більше. У нього залишилося майно в нашій країні. І зауважу, що за договором він тричі на тиждень повинен бачити дітей. І бачився з ними тільки в неділю. Він подавав зустрічну заяву – розірвати контракт 2014 року, але в Україні на сьогоднішній день ще не один подібний контракт розірваний не був, - підсумувала Власюк.

Нагадаємо, що у Антіна і Сніжани троє спільних дітей: два сини – Андрій (2006 р.) та Іван (2012 р.) і дочка Аріна (2010 р.).

Раніше повідомлялося, що Антін Мухарський покинув Україну і просить притулку в Євросоюзі.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся