ru ua

"Були представлені гідно": Руслана про виступ MELOVIN на Євробаченні 2018

"Були представлені гідно": Руслана про виступ MELOVIN на Євробаченні 2018 Фото: Співачка Руслана (facebook.com/ruslana.official)

Співачка поділилася враженнями про виступ України на Євробаченні

Знаменита українська співачка Руслана 12 травня дала масштабний концерт у офіційній фан-зоні "Євробачення 2018" в Лісабоні. Зірку запросили виступити перед стартом гранд-фіналу конкурсу. Відразу після свого виступу Руслана разом зі своєю командою пішла вболівати за представника України – артиста MELOVIN.

Про це співачка розповіла у коментарі для Styler. Вона розповіла про свої враження від виступу MELOVIN та переможниці Євробачення 2018 – ізраїльської співачки Netta.

"Вперше на Євробаченні, зі сцени, до якої була прикута увага всієї Європи, прозвучала така важлива для мене тема. Ми оголосили амбіцію європейської України – до 2035 року перейти на 100% відновлюваної енергії та закликали всіх свідомих людей приєднуватися до нас та переходити на енергію Сонця й вітру: Abilities are here. Go renewable! Ця енергія належить кожному з нас, вона вільна, добра і чиста, вона веде нас у майбутнє без воєн та екологічних катастроф!
Невдовзі ми розкажемо про наші плани в Україні. Далі буде!", - написала Руслана на своїй сторінці у Facebook.

"Були представлені гідно": Руслана про виступ MELOVIN на Євробаченні 2018Фото: Тисячі людей слухали виступ Руслани в Лісабоні (facebook.com/ruslana.official)

"MELOVIN виступив дуже гарно. У нього дійсно був достойний, трендовий і сучасний образ. Дівчатам дуже подобається. Не можна сказати, що ми були неякісно представлені. Навпаки: була пророблена колосальна робота! Ми були представлені якісно і достойно", - прокоментувала Руслана.

При цьому судді дали Україні мало балів, і через це наш артист посів у конкурсі 17-те місце. Руслана пояснює це тим, що щоразу вподобання публіки Євробачення дуже відрізняються.

"Просто треба розуміти, що Євробачення має своїх хвилі, свої напрямки. Євробачення має якісь свої захоплення. І мені однозначно імпонує перемога Ізраїлю. Не зважаючи на те, що хтось вже встиг покритикувати співачку, хтось із неї сміявся", - сказала Руслана.

"Були представлені гідно": Руслана про виступ MELOVIN на Євробаченні 2018"Були представлені гідно": Руслана про виступ MELOVIN на Євробаченні 2018"Були представлені гідно": Руслана про виступ MELOVIN на Євробаченні 2018"Були представлені гідно": Руслана про виступ MELOVIN на Євробаченні 2018"Були представлені гідно": Руслана про виступ MELOVIN на Євробаченні 2018

Фото: Репетиція виступу MELOVIN в Лісабоні (eurovision.tv)

Співачка Netta, яка перемогла на Євробаченні, Руслані дуже сподобалася.

"Вона епатажна, оригінальна і ні на кого не схожа. Тому я вважаю, що її перемога - заслужена. Сама артистка дуже класна. Я дуже рада, що саме в цю країну тепер поїде Євробачення. А що стосується України – ми MELOVIN там всюди презентували, розкручували і говорили про нього всюди, де тільки могли. Я відразу назвала його моїм власним фаворитом. Зі свого португальського номера, який я мала в Лісабоні під час поїздки, я відправляла смс-ки в першу чергу саме за Меловіна", - сказала вона.

Руслана вболівала за Україну перед екраном разом із командою.

"Ми спершу виступили на площі, а потім пішли вболівати й дивитися Євробачення. На прес-конференції, в інтерв’ю, на площі разом з українцями – всюди ми акцентували увагу на нашому артисті. Ми проводили активну агітацію. Вважаю, що це був мій патріотичний обов’язок. І я його, звісно, виконала", - підкреслила вона.

Відео: Хто став переможцем Євробачення 2018 (video.rbc.ua)

Нагадаємо, раніше Андрій Данилко пояснив, чому на Євробаченні переміг Ізраїль.