Російський журналіст назвав відмінності між Путіним і Гітлером

П'ятниця 28 жовтня 2016 09:59
Російський журналіст назвав відмінності між Путіним і Гітлером
Фото: Путін і Гітлер (24tv.ua)

Олександр Сотник уточнив, що порівнювати цих особистостей некоректно

Путін – продукт пострадянської пропаганди, яка не має ідеології. Таку думку висловив російський журналіст Олександр Сотник на своїй сторінці в Facebook. Він вважає, що порівнювати Путіна і Гітлера – це некоректно.

"У Гітлера була машина пропаганди, яка діяла на протязі 12 років. Ефективність пропаганди нацистів у порівнянні з сьогоднішніми технологіями просто вражає. Гітлерівці поширили коричневу заразу так швидко ще й тому, що володіли ідеологічними расистськими установками. Вермахт також посилив ефект. Війна завжди примножує той предмет, який її пропагує, тому Гітлер досить швидко став певним символом, якщо не іконою війни. Безумовно, сатанинської",
– написав журналіст.

Автор зазначив, що не дивлячись на відсутність ідеології, він – "неперевершений спекулянт".

"Але ця пропаганда є пострадянською, що виросла на ґрунті, пронизаному "совком". Вона не має ідеології ("російський світ" – фейк, абсолютно вигадана конструкція), але є неперевершеним спекулянтом на ринку застарілих радянських "понять і цінностей. Звідси - підтримка "ковбасних емігрантів за кордоном (правильно було б позбавляти їх громадянства за підтримку путінізму і видворяти - законодавчо) і псевдопатриотический люмпенский виття на батьківщині", – зазначив Сотник.

"Користуючись нинішніми формами комунікацій, путіністи розвинули успішну мережу своїх сектантів у всьому світі. Це саме секта, і її слід заборонити в усьому світі", – заявив він.

Журналіст вважає, що особливу небезпеку путінська пропаганда предаставляет з-за наявності ядерної зброї.

"І тут, звичайно, знак множення набагато жирніше, ніж у Гітлера, не володіє подібною зброєю до самого дня підписання Акта про беззастережну капітуляцію", - підсумував Сотник.

Раніше Сотник посміявся над "великим тактиком" Путіним.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся