ru ua

В Росії помер знаменитий актор

В Росії помер знаменитий актор Фото: flickr.com moscow-live

Легендарному артисту було 87 років

У середу, 28 березня, помер актор, автор і виконавець пісень Олег Анофрієв. Про це повідомив актор і телеведучий Олександр Олешко, передає RT.

"Мені про це повідомила його внучка. Він довго хворів. Це був найпрекрасніший і дивовижний артист, голос нашого дитинства. В день жалоби за дітьми полетів як ангел-хранитель дітей, в цьому є якийсь символ. Я його дуже любив, ми з ним дуже дружили і спілкувалися. він мені подарував величезну кількість своєї уваги, пісень, віршів. Я сумую з усіма його близькими родичами", - сказав він.

В Росії помер знаменитий актор

Фото: Олег Анофрієв (Oleg Anofriev facebook)

Він прославився виконанням пісень "Сплять втомлені іграшки" і озвученням мультфільму "Бременські музиканти". Його авторству належать пісні для передач "Жили три холостяка", "Левеня і черепаха".

В Росії помер знаменитий актор

Скріншот сторінки (instagram.com/oleshkoaleksandr)

Анофрієв також грав в таких фільмах, як "Дівчина з гітарою", "Це було недавно, це було давно", "Червоні вітрила". За свою кар'єру він встиг попрацювати над більш ніж 60 картинами.

Відео: Олег Анофрієв співає "Есть только миг" (YouTube/Parfru)

Нагадаємо, що померла одна з найвідоміших французьких актрис.

Стефан Одран розпочала свою кар'єру в 1950-х роках. Спочатку вона виступала в паризьких театрах, а після початку зніматися в кіно. Широку популярність актриса придбала завдяки співпраці з режисером Клодом Шабролем. Їх першим спільним фільмом стала картина "Кузени" 1959 року. Пізніше у пари зав'язався роман, і вони одружилися.

Хайп-таксі #12: "З чого потрібно почати змінювати країну" (відео: РБК-Україна)