ua en ru

Слава Камінська відверто розказала про оголених залицяльниць чоловіка

Слава Камінська відверто розказала про оголених залицяльниць чоловіка Фото: Слава Камінська із чоловіком (instagram.com/babaslavka)

Співачка прокоментувала чутки про розлучення з батьком свої дітей

Відома виконавиця Слава Камінська з "НеАнгелів" вперше прокоментувала ймовірне розлучення із чоловіком Едгаром Камінським, про погіршення стосунків з яким вона писала у соцмережах та говорила журналістам. В інтерв’ю Каті Осадчій в "Світському житті" пара підтвердила, що вони досі разом.

Коментуючи ситуацію навколо розлучення, Слава назвала її "кризою середнього віку", а Едгар сказав: "Я також хочу спитати, що це було? Скажи на всю країну".

"Ми разом. Але бувають періоди, коли Слава сама не своя. Буває поганий настрій, ще й вона дуже ревнива до чоловіка. Руда, як вогонь, аж пре ним інколи", - сказав Камінський.

Відео: Слава і Едгар Камінські розвіяли чутки про розлучення (Світське життя)

Слава пожалілася, що жінки більш сентиментальні: "Мені сумно, а йому весело - як так?"

Осадча зазначила, що якщо дружина приходить на вечірку у такому декольте, незрозуміло, хто кого має ревнувати.

"До мене на роботу не приходять чоловіки без спіднього, наші замовники не пишуть мені ночами, так, Едгаре? Я не торкаюся їхніх м’язів", - із ревнощами каже зірка, чоловік якої – пластичний хірург.

Слава Камінська відверто розказала про оголених залицяльниць чоловіка

Фото: Слава з "НеАнгелів" і її чоловік Едгар Камінський (instagram.com/babaslavka)

Осадча спитала, чи розуміла Слава, коли виходила заміж за пластичного хірурга, що його професія - бачити оголених дівчат.

"Я не розуміла, що їх буде так багато, що одна нахабніша за іншу, - каже співачка, підтвердивши, що деякі що пацієнтки Едгара намагаються стати більше, ніж пацієнтками. - Звісно. Подивись на нього. А вони ж думають, що я просто так посунусь та піду. Еге ж".

При цьому Едгар Камінський сам підтвердив, що таке трапляється.

"Я це відчуваю, але я це припиняю", - запевнив він.

Відзначимо, що раніше Слава Камінська розкрила правду про розлучення з чоловіком.

Тоді вона сказала, що не збирається ставити крапку у стосунках з батьком своїх дітей і сподівається, що все налагодиться найближчим часом.

Раніше проблеми у стосунках прокоментував сам Едгар Камінський. Так, за його словами, на їх відносини зі Славою впливає насичений графік роботи.