Про смерть Шурочки з "Службового роману" родичі дізналися в новинах

Фото: Людмила Іванова, кадр з фільму "Службовий роман" (trend.az)
Фото: Людмила Іванова, кадр з фільму "Службовий роман" (trend.az)

Родичі Людмили Іванової, актриси з "Службового роману", дізналися про її смерті з новин

Лікар Людмили Іванової не знав, що у неї є родичі. Сім'я актриси дізналася про її смерть по телевізору.

Син Людмили Іванової,- Іван Міляєв, з-за неможливості потрапити до мами так і не дізнався про погіршення її стану.

Близькі і колеги з фільму "Службовий роман" досі перебувають в подиві від того, чому їм вчасно не повідомили про смерть актриси. Вони хочуть вирішити питання з лікарнею, куди була госпіталізована і де померла 83-річна Людмила Іванова.

Адміністрація центру, куди госпіталізували артистку, не оповістила родичів про стан здоров'я актриси.

Іванова померла минулої п'ятниці в реанімації однієї з московських лікарень. Син Іван Міляєв і внучка Єлизавета покійної вимагають пояснень від керівництва лікарні. За їх словами, ніхто не поставив до відома про те, що трапилося. Про самої смерті вони дізналися з новин по телебаченню.

Міляєв приходив до медичного закладу, але його не допустили до рідної матері. Нагадаємо, що актрису відвезли на кареті швидкої допомоги 29 вересня. Доглядальниця, яку хотіли прилаштувати до неї родичі, також отримала відмову від лікарів. Адміністрація послалася на встановлені норми, за яких з нез'ясованої причини жінка з медичною освітою та стажем роботи не може доглядати за хворою людиною.

У самій лікарні адміністрація стверджує, що не мала ні найменшого уявлення про існування родичів. Лікуючий лікар актриси Володимир Оболенський також каже, що багато років працював з Іванової, але він навіть не знав, що у тій можуть бути родичі. Принаймні, вона нічого йому не розповідала про свою сім'ю. Єдине, що було відомо Оболенскому, так це те, що доглядальниця старенької жінки була її довіреною особою. Але навіть доглядальниці не повідомили про смерть пацієнтки, оскільки, за словами доктора, її телефон був недоступний.

Представники лікарні стверджують, що на її медичній картці не було зазначено жодного контакту близьких. Адміністрація також намагається розібратися, чому інформація про смерть Людмили Іванової надійшла в ЗМІ раніше, ніж про це дізналися її родичі.

Нагадаємо, 29 вересня померла Шурочка з "Службового роману".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся