ru ua

"Ти вже переможець": Едгар Камінський підтримав дружину, яка отримала травму на "Танцях з зірками"

"Ти вже переможець": Едгар Камінський підтримав дружину, яка отримала травму на "Танцях з зірками" Фото: Слава Камінська і Едгар Камінський (instagram.com/edgar_kaminskyi)

Відомий хірург написав зворушливі слова своїй дружині

Відомий хірург Едгар Камінський підтримав свою дружину, популярну українську співачку Славу з "Неангелів", яка не змогла виступити в першому ефірі нового сезону танцювального проекту "Танці з зірками" із-за сильної травми спини. Зворушливі слова підтримки він написав на своїй сторінці в Instagram.

"Ти вже переможець": Едгар Камінський підтримав дружину, яка отримала травму на "Танцях з зірками"Фото: Слава Камінська (instagram.com/edgar_kaminskyi)

"Не переживай, твоїм головним танцполом був паркет в РАГСі чотири роки тому, в той день ти станцювала головний танець в житті і ти вибрала, повір, самого надійного партнера, а все інше – це "для душі". Посміхайся. Адже ми чудово знаємо, що не буває заходів, бувають гарні вечори перед новим, яскравим і незабутнім днем. Люблю. Ти вже переможець", - написав Камінський.

Користувачі підтримали чоловіка співачки і відзначили, що він – чудовий чоловік.

"Буває ж така любов! По доброму заздрю. Щастя вам", "Слова зачепили, молодець Едгар...", "Немає слів, одні емоції", "Слова справжнього чоловіка", "Цими словами все сказано! Все буде добре!" "Найпрекрасніші слова, які я чула!", "Краще для жінки – це її ідеальний чоловік", - написали підписники в коментарях.

"Ти вже переможець": Едгар Камінський підтримав дружину, яка отримала травму на "Танцях з зірками"

"Ти вже переможець": Едгар Камінський підтримав дружину, яка отримала травму на "Танцях з зірками"

Скріншоти коментарів (instagram.com/edgar_kaminskyi)

До речі, раніше він сам хотів виступити в першому ефірі замість дружини. Відповідний пост хірург робив в одному зі своїх постів на акаунті.

"В результаті травми Слава попросила виступити замість неї в цю неділю #танціззірками. Будете дивитися перший ефір зі мною?" – написав тоді Едгар Камінський.

"Ти вже переможець": Едгар Камінський підтримав дружину, яка отримала травму на "Танцях з зірками"Фото: Едгар Камінський (instagram.com/edgar_kaminskyi)

Проте Слава все-таки прийняла рішення відмовитися від виступу, скориставшись таким правом. Зазначимо, що кожна пара має право зробити це один раз за всю свою участь у проекті.

Раніше ми писали про те, як пройшов перший ефір популярного танцювального проекту "Танці з зірками".

Також Styler поспілкувався з Миколою Тищенко, який приєднався до "зоряної плеяди" учасників нового сезону "Танці з зірками". Він розповів, що впевнений у своєму успіху в шоу, а також поділився, чим йому довелося пожертвувати заради проекту.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Танці з зірками 2018 - офіційна презентація