Російський телеведучій публічно оббрехав і принизив Лію Ахеджакову

STYLERЗірки        14.11.2016 - 15:55
Фото: Лія Ахеджакова (tanci-kavkaza.ru)
Фото: Лія Ахеджакова (tanci-kavkaza.ru)

Актриса ображена жартом і попросила не чіпати її і забути

Ведучий російського телеканалу "Дощ" Павло Лобков публічно оббрехав актрису Лію Ахеджакову.

Він на своїй сторінці в Facebook опублікував нібито від імені самої актриси заяву про новообраному президентові США Дональда Трампа і його дружини Меланії.

"Я забороняю Меланії Трамп і її вульгарному муженьку дивитися фільми з моєю участю", - заявила Лія Ахеджакова у своєму зверненні до американського народу. "Так, іноді цілі народи роблять помилки, так і наш народ здійснював їх, скинувши царя і обравши президентом Путіна, але зараз всім нам треба встати перед Білим Домом і сказати - Трамп, йди! Ти недостойний великих тіней Лінкольна і Джефферсона!" - заявила актриса", - йдеться в тексті.

Фото: Пост з Facebook

 

Цікаво, що пізніше Лобков видалив свій пост з соцмережі. У свою чергу, радіоведуча Ксенія Ларіна опублікувала у соцмережі звернення від Лії Ахеджакової", в якому актриса заявила, що її принизили і образили.

"Жартівникам Дощу від Лії Ахеджакової. Якщо вам хотілося мене принизити і зробити мені боляче, вам це вдалося. Стріла влучила в серце немолодий, не дуже здорової актриси. Прощайте. Зробіть милість, забудьте моє ім'я.
Лія Ахеджакова", - написала вона.

 

ЖАРТІВНИКАМ "ДОЩУ" від ЛІЇ АХЕДЖАКОВОЇ "Якщо вам хотілося мене принизити і зробити мені боляче, вам це вдалося. Стріла потрапила...

Опубліковано Ксенією Лариною 13 листопад 2016 р.

Нагадаємо, Ахеджакова про політику в РФ: "Буде новий 1937-й".

 

On Top