"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова

Середа 11 квітня 2018 14:08
"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова
Головний герой кліпу (прес-служба гурту)

Цей кліп повинен привернути увагу до проблеми булінгу в школах

11 квітня гурт Pianoбой випустила кліп на пісню "Все, що тебе не вбиває".

"Всім "не таким, як усі" присвячується! Не бійтесь бути собою, навіть якщо ви не схожі на  більшість. Ті, хто нас любить, роблять нас сильними, а ті, хто ненавидить – нестримними. Кожна людина унікальна у світі. А все, що тебе не вбиває, нехай тебе не лякає", - прокоментував трек фронтмен команди Дмитро Шуров.

У кліпі показується життя школяра, який у своєму класі став "білою вороною". Це відео про те, як складно жити в сучасному суспільстві людям, які відрізняються від оточуючих. Це кліп про тих, кого не розуміють, кого бояться, або переслідують. А ще про тих, хто обов'язково вистоїть і переможе.

"Тюхтії, над якими всі сміялися, стануть Стівами Джобсами і Марками Цукербергами, некрасиві і зацьковані класом дівчата - супермоделями, вічно відстаючі сновиди - геніальними винахідниками, а діти з обмеженими можливостями - новими Стівенами Хокінгами", - говорить Шуров.

Текст пісні Ріаnобой "Все, що тебе не вбиває":

Все, що тебе не вбиває,
Робить тебе сильнішим.
Ти ніби ще дишеш,
Раптом ледь не вмираєш.

Життя дає тобі здачі,
Планета з під ніг тікає.
Та все що тебе не вбиває,
Нехай тебе не лякає.

Друже,
Де ж твої друзі,
З якими ти йшов так довго?
Ніхто не питає, не кличе,
Ніхто не чекає вдома. 

Так високо разом літали,
А падати вниз самому.
Розірвані вщент крила
Ти не покажеш нікому.

Бо вдача ласкає сильних
І ти для неї не лузер,
Допоки ти віриш і мрієш,
Допоки ти б’єшся й любиш.

Коли твоє серце ржавіє,
Коли ролокостер несеться
Здається нічого не вдієш - 
Це тільки здається

Друже,
Ми ранені дикі звірі,
Яким рятувати всесвіт
Навіщо тобі твоя віра,
Якщо ти не віриш у все це? 

Напівпорожня надія 
Рятує від порожнечі.
Навіщо тобі країна, 
Якщо ти плануєш втечу? 

Дорога кінця не має,
А ти пройти її маєш.
Життя полюбить навзаєм 
Лиш тих, хто пройшов по краю. 

Лиш тих, хто не відхилився,
Хто не рахував зиски,
Хто зтиснув зуби й бився 
За чесне і вічне.

Відео з YouTube/PIANOБОЙ

Styler зібрав кілька цікавих фактів про нове творіння Дмитра Шурова і Ко.

1. Відео має привернути увагу до проблеми булінгу - цькування людей їх оточенням. З цим явищем найчастіше стикаються діти, яких атакують однолітки. За дослідженнями UNICEF 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років хоча б один раз стикалися з проблемою булінга. І 48% з них нікому про це не розповідають.

"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова
 

Кадри з кліпу "Все, що тебе не вбиває"

2. Ріаnобой оголосили конкурс серед українських шкіл в коментарях до кліпу. Залишайте коментарі під відео від своєї школи (пишіть, що хочете, але в кінці - № і місто), а школа, яка набере найбільшу кількість коментарів від унікальних користувачів, отримає концерт групи у своєму навчальному закладі в травні.

"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова

Дмитро Шуров та головні герої кліпу "Все, що тебе не вбиває" - Антон Єжов і Поліна Ворона

3. Режисером відео став Гео Лерос, який вже працював з Ріаnобой над кліпом "Лучшее, что есть".

Відео з YouTube/PIANOБОЙ

4. Трійця в профіль - алюзія на Маркса, Енгельса, Леніна. Радянську систему Україна буде вичавлювати з себе по краплині.

"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова

Кадр з кліпу "Все, що тебе не вбиває"

5. В кінці кліпу "Все, що тебе не вбиває" однокласник простягає головному герою ручку. Це алюзія на фрагмент картини Мікеланджело "Створення Адама". Хлопчик прийняв себе таким, який він є, і це відчуло суспільство: йому протягнули руку, він став "своїм".

"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова"Все, що тебе не вбиває" від Pianoбой: текст пісні та цікаві факти про новий кліп Дмитра Шурова
 

Кадри з кліпу "Все, що тебе не вбиває"

Нагадаємо, 5 квітня популярний український виконавець Іван Дорн представив свій новий запальний кліп на пісню "Africa".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся