Другий чоловік Анджеліни Джолі розповів, чому вони розлучилися насправді

Другий чоловік Анджеліни Джолі розповів, чому вони розлучилися насправді
Фото: Анджеліна Джолі (instagram.com-angelinajolieofficial)

Їх шлюб тривав три роки

Колишній чоловік Анджеліни Джолі актор Біллі Боб Торнтон розповів, чому вони розлучилися із зіркою. Про це повідомляє видання Рeople.

Джолі і Торнтон були одружені з 2000 до 2003 року. Свій розрив вони не коментували. Однак через 15 років актор вирішив назвати "єдину" причину їхнього розставання.

Біллі Боб Торнтон зазначив, що час, проведений з Джолі, було чудовим періодом його життя.

"Енджі все ще моя подруга і вона чудова людина, вона так багато зробила. Вона робить фільми, які важливі для неї і не має значення, успішні вони або невдалі. Вона продовжує робити те, у що вірить, і я завжди буду її поважати за це", - сказав Торнтон.

Відео: Анджеліна Джолі і Біллі Боб Торнтон (youtube.com/THE HIGH BROW)

Актор додав, що їхні стосунки з Джолі були «не такі божевільні, як про них писали журналісти". Він згадав про медальйонах з кров'ю, що активно обговорювалося в ЗМІ. Тоді ходили чутки, ніби чоловік і жінка обмінялися прикрасами, в яких була їхня кров.

"Ми просто вкололи пальці і розмазали кров. І носили ці медальйони, коли були далеко один від одного. Все просто. А коли про це стала писати преса, виходило так, ніби кожен з нас носить по відру крові на шиї", - розповів Біллі Боб Торнтон.

Відносно причини розлучення актор сказав, що їхні стосунки не протрималися через різні способів життя.

"Вона - відкритий світу людина. А я - агорафобія. Це, насправді, єдина причина, по якій ми тепер не разом", - додав актор.

До речі, Джолі зробила офіційну заяву про розлучення з Піттом.

Що ви не знали про найяскравішу блондинку з ВІА Гри

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся