ru ua

"Я доживаю": заборонений в Україні актор розповів про свій стан

"Я доживаю": заборонений в Україні актор розповів про свій стан Колаж РБК-Україна

Відомий артист повідомив, що йому важко пересуватися

Популярний радянський і російський актор театру та кіно Валентин Гафт, якому СБУ на п'ять років заборонила в'їзд в Україну, заявив, що доживає останні роки. Про це повідомляє російське видання "СтарХит".

Артист поскаржився, що навіть не зміг повноцінно відпочити на дачі влітку. 82-річний актор зазначив, що йому "мало залишилося" і він сам це відчуває.

"Мені догляд потрібен і щоб лікарі завжди поруч були. А дача далеко. Всього кілька днів там провів. Не хочу стати тягарем для когось, але ходити мені дійсно важко", - зазначив артист.

"Я доживаю, мені залишилося мало, і я це розумію", - сказав Гафт.

"Я доживаю": заборонений в Україні актор розповів про свій стан

Фото: sovremennik.ru

"Не так давно з життя пішли мої колеги з "Современника" Тамара Дегтярьова і Сергій Шеховцов, дуже шкода. Я не був у них на похоронах, сам ледве пересуваюся", - розповів актор.

"Нічого не прошу у керівництва "Современника", в театрі і без мене є кому допомагати. А для мене надія і опора — моя дружина Оля Остроумова. Ми 25 років з нею живемо в любові, а хтось говорить, мовляв, погано вона за мною доглядає. Мені вже передавали подібні чутки — все брехня", - заявив артист.

Раніше повідомлялося, що заборонений в Україні актор Валентин Гафт виявився прикутим до інвалідного крісла.

Нагадаємо, відому українську співачку госпіталізували у важкому стані. Це сталося після її виступу на сцені.

До речі, лікарі розповіли про стан здоров'я Ротару. Зірка знаходиться в реанімації в одній з лікарень російського міста Уфа.

Скільки українських політв'язнів в РФ (відео: РБК-Україна)