Легендарний режисер проведе зустрічі з молоддю, представниками влади, ділової, творчої та політичної еліти
16–18 листопада цього року столицю України відвідає делегація всесвітнього благодійного фонду David Lynch Foundation на чолі з Девідом Лінчем — володарем премій "Золота пальмова гілка", "Золотий лев" і "Сезар", чотириразовим номінантом на "Оскар", найвизначнішим, за думкою The Guardian, кінорежисером нашої епохи
У Києві Девід проведе ряд публічних зустрічей. Активну участь у всіх зустрічах братимуть двоє інших членів делегації фонду: Боб Рот і Джоанна Плафскі. Боб Рот — генеральний директор David Lynch Foundation і один з найавторитетніших вчителів трансцендентальної медитації (ТМ) у США. Протягом останніх 40 років цій техніці він навчив тисячі людей. Серед учнів Девіда Лінча — такі знаменитості, як Кеті Перрі, Том Хенкс, Камерон Діас, Джеррі Сейнфельд, Мартін Скорсезе, Рей Даліо та ін. Боб керує некомерційною організацією Center for Leadership Performance, яка навчає трансцендентальної медитації працівників компаній зі списку Fortune 100. Його книга "Трансцендентальна медитація" переведена 20 мовами.
Джоанна Плафскі — відомий міжнародний кінопродюсер і дистриб'ютор, співзасновник компанії з виробництва та розповсюдження фільмів Nu Image Films (зараз — Millennium Films). Займалася дистрибуцією сотень фільмів з усього світу, постійний учасник фестивалів у Каннах, Мілані тощо.
17 листопада Девід Лінч зустрінеться з першими особами України та проведе прес-брифінг для українських ЗМІ. Потім відбудеться сесія питань і відповідей Девіда та членів його делегації для всіх бажаючих (у кінотеатрі "Планета кіно"). Тематика: важливість творчості, джерела натхнення, тренди, що впливають на щасливе майбутнє людства.
Наприкінці дня відбудеться гала-вечеря в готелі вашої п'ятизіркової репутації Fairmont Grand Hotel. Подібні заходи, які поєднують у собі концерт, вечерю, нетворкінг, виступи відомих персон, — давня та вкрай популярна американська традиція. У заході візьмуть участь українські зірки: Віра Брежнєва, яка є практикуючим амбасадором трансцендентальної медитації, Pianoboy, Артур Гаспар, Kiev Tango project та інші шанувальники творчості Девіда Лінча. Доходи від продажу квитків будуть спрямовані до фонду Девіда Лінча.
Гості гала-вечері матимуть можливість поспілкуватися з Девідом і членами його делегації. Тут же Девід розповість про старт діяльності в Україні David Lynch Foundation, який підтримує велику кількість знаменитостей, серед яких Том Хенкс, Лів Тайлер, Хью Джекмен, Клінт Іствуд, відомі бізнесмени, політики, світила медицини та ін. Лінч заснував цей фонд для навчання людей по всьому світу науково обгрунтованим технікам боротьби зі стресом, таким як трансцендентальна медитація.
Крім того, в програмі візиту Девіда Лінча заплановано низку VIP-зустрічей з представниками українського бізнесу та арт-спільноти.
Про Девіда Лінча
Девід Лінч отримав всесвітню популярність як кінорежисер, продюсер, сценарист, музикант, художник, фотограф. Він є лауреатом премії "Золота пальмова гілка" (1990) та призу за режисуру (2001) Канського кінофестивалю, а також "Золотого лева" за внесок у світовий кінематограф (2006).
Лінч зняв такі культові фільми, як "Твін Пікс", "Синій оксамит" (визнаний Американським інститутом кіномистецтва одним з найкращих трилерів і детективів в історії кіно), "Малхолланд Драйв" (головний фільм десятиліття за оцінкою журналу "Кайе дю сінема"), а також "Дюна", "Дикі серцем", "Шосе в нікуди", "Проста історія", "Внутрішня імперія". Портал AllMovie назвав кінорежисера "людина-ренесанс сучасного американського кіно". Девід Лінч — кавалер французького ордена Почесного легіону (2007)
Про David Lynch Foundation
David Lynch Foundation (Фонд Девіда Лінча), некомерційна організація, створена у 2005 році для фінансування впровадження науково обґрунтованих методів боротьби зі стресами, в тому числі трансцендентальної медитації. Діяльність фонду спрямована на такі групи ризику, як ветерани воєн, які страждають від посттравматичного стресового розладу, та їхні сім'ї; малозабезпечене студентство; жінки, які стали жертвами насильства, зґвалтування та жорстокого поводження; дорослі-безхатченки та підлітки; в'язні тюрем. Детальна інформація доступна на сайті www.davidlynchfoundation.org.