ru ua

Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)

Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото) Фото: (instagram.com/primetime_magazine)

Найбільш незвичайні та яскраві образи зірок на національній музичній премії 2018

Початок щорічної національної музичної премії відбувся в 19:00. Серед більш ніж 60 номінантів виберуть всього 12 переможців. На червоній доріжці з'явилися як зовсім молоді колективи, так і добре відомі артисти. Styler зібрав фотографії найбільш яскравих образів зірок на заході.

На червоній доріжці найбільше відзначилася Оля Полякова, яка постала перед публікою в костюмі самої жар-птиці.

Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)

Фото: (instagram.com/primetime_magazine)

Інші артисти підібрали елегантні вечірні сукні та смокінги.

Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)Золота жар-птиця 2018: яскраві вбрання зірок на червоній доріжці (фото)

Фото: (instagram.com/primetime_magazine)

Захід відвідали такі популярні групи, як "Час і Скло", "Друга ріка", "Selfy", "TamerlanAlena", "DZIDZIO", "ТІК", "DILEMMA" і багато інші. Серед популярних артистів були присутні учасниці пісенного конкурсу Євробачення Альоша і Джамала. Серед інших артистів по червоній доріжці пройшлися Дмитро Монатік, Олександр Пономарьов, Олег Вінник, Арсен Мірзоян, Дмитро Шуров, Андрій Kishe, Ірина Федишин, Злата Огнєвич, TAYANNA, Андріана і багато інші.

Щорічна національна премія була заснована 22 роки тому компанією "Таврійські ігри" і проходила в рамках музичного фестивалю. Музична премія "Золота жар-птиця" спрямована на визначення видатних досягнень у музичній індустрії і за внесок у вітчизняний шоу-бізнес.

До речі, в суботу, 19 травня відбулося відкриття фестивалю масової культури Kyiv Comic Con. Учасники фестивалю втілили в реальність найбільш незвичайних персонажів масової культури.

Відео: video.rbc.ua