Зірка "Зачарованих" описала сексуальні домагання Вайнштейна

STYLER Зірки 30.01.2018 - 15:15
Фото: The WB Television Network Фото: The WB Television Network

Роуз МакГоуен розповіла про згвалтування в автобіографічній книзі

Американська актриса Роуз МакГоуен, яка прославилася роллю Пейдж Метьюс в серіалі "Зачаровані", представила автобіографічну книгу "Хоробра", в якій детально розповіла про згвалтування продюсером Харві Вайнштейном. Про це повідомляє The Guardian.

МакГоуен згадує, що це сталося в 1997 році на фестивалі "Санденс" в Юті. Вона приїхала в готель на зустріч з продюсером, щоб обговорити її кар'єру, але їй довелося піднятися до нього в номер. "Я була впевнена, що ми будемо працювати разом протягом багатьох наступних років, і ми зустрілися, щоб поговорити про великий виток моєї кар'єри", - пише актриса.

У мемуарах вона назвала Вайнштейна "монстром" і описала, як він затягнув її у ванну кімнату. "З мене знімали одяг, - сказала вона. - Я знову вперлася в стіну, але було нікуди відступати". Далі він притиснув її до краю джакузі і згвалтував. "Я відчула себе такою брудною. Мене так принизили, що я відчувала тільки смуток. Я не могла перестати думати про те, що за день до цього він сидів у кінотеатрі позаду мене", - пише МакГоуен.

Сам Вайнштейн спростовує всі звинувачення МакГоуен в сексуальних домаганнях. Нагадаємо, що актриса змушена продати будинок через цей секс-скандал.