Дієтологи розповіли про правила харчування на роботі

Дієтологи розповіли про правила харчування на роботі
Фото: Пица в офіс не повинна бути правилом (facebook.com)

Головне правило - харчуватися їжею, яка вам подобається

Харчування на роботі відіграє велику роль в продуктивності праці. А тому важливо є не все підряд, а правильно. За словами дослідників з Нью-Йоркського університету, єдиних правил здорового харчування для "офісних пташок" не існує. Режим харчування складається індивідуально і залежить від конкретної людини.

Головне правило – харчуватися потрібно їжею, яка вам подобається. Якщо ви їсте щось тільки з розрахунку, щоб не набрати зайву вагу, довго це не триватиме. Тому в офіс варто приносити не стільки корисну, скільки улюблену їжу. Так і відчуття насичення прийде швидше, і людина буде відчувати себе психологічно комфортніше.

А ще намагайтеся не доводити себе до крайнього ступеня голоду, щоб потім в такому стані поспішати в кафе. Швидше за все, це закінчиться тим, що ви наберете багато їжі, справлятися з якою будете з працею, забезпечуючи шлунку додаткове навантаження.

І, нарешті, звички перекушувати краще позбутися. А якщо вже зовсім не під силу – ограничитьсь калорійними горіхами.

до Речі, горіхи включені в список продуктів, попереджуючих осінню меланхолію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся