ua en ru

Обвал торгового павільйону в Харкові: всі подробиці інциденту

Обвал торгового павільйону в Харкові: всі подробиці інциденту Колаж РБК-Україна

Повідомляється, що для ліквідації наслідків аварії було задіяно близько 50 співробітників ДСНС і 50 співробітників поліції

У Харкові біля метро ім. О. Масельського 11 січня близько 20:00 за адресою Московський проспект, 256 під тиском снігу провалився дах торгового павільйону. Наслідками аварії стало повне руйнування будівлі і шкода здоров'ю трьох перехожих. Всі подробиці інциденту розповіли в прес-службі облдержадміністрації Харкова.

Як повідомляє директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашти, серед постраждалих тільки жінки віком 26, 27 та 62 років. Їх життю нічого не загрожує.

"У них легкі травми - забиття спини, травма носа. На місці їм надали необхідну допомогу і відправили в лікарню швидкої допомоги для додаткового обстеження", - уточнив Віктор Забашта.

Фото: (facebook.com/MNS.GOV.UA)

Бригади "швидкої" чергували на місці події до ліквідації наслідків аварії.

Повідомляється також, що причини аварії з'ясовуються, єдине що відомо, конструкція завалилася під вагою снігу.

"Під вагою снігу сталося обвалення будівельних конструкцій. Всередині будівлі людей не було. Але в результаті обвалення постраждали 3 людини, які в цей момент проходили поруч з будівлею", - розповів директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.

У ліквідації наслідків аварії було задіяно близько 50 співробітників ДСНС і 50 співробітників поліції, 15 одиниць техніки.

Відео: (facebook.com/MNS.GOV.UA)

Нагадаємо, що ДСНС уточнили кількість постраждалих в результаті обвалу кіоску в Харкові.

Раніше ми писали, що у мережі запропонували покарати винуватців пожежі на ярмарку у Львові.