ru ua

Небезпечне селфі: у Києві дівчата з фото провалилися під лід (відео)

Небезпечне селфі: у Києві дівчата з фото провалилися під лід (відео) У Києві дівчата провалилися під лід через селфи (колаж РБК-Україна)

Причиною "екстремальної прогулянки" стала жага яскравих фото

У суботу, 16 лютого, близько 17:00 в Києві на Березняках підлітки провалилися під лід. Врятуватися двом дітям допомогли небайдужі перехожі, які ризикуючи провалитися в озеро відчайдушно кинулися рятувати школярок-екстремалок. Відео героїчного порятунку дітей опублікував Руслан Поліщук в співтоваристві "Наш дім – Березняки" у Facebook.

Пост — попередження! (Покажіть своїм дітям) Знову діти. Лід. Озеро. 2019.02.16 - 17:08 / Київ, Березняки, о. Тельбін. Двоє дітей провалилися на льоду. Упс, хто брав участь в їх порятунку. (Схоже ТСНы у нас пропишуться:))

Опубліковано Ruslan Polischuk Субота, 16 лютого 2019 р.

На відео видно, що діти відійшли далеко від берега і через кілька хвилин синхронно провалилися у воду. Попередньо, дівчата ризикували життям заради того, щоб зробити фотографії. Підлітків стали рятувати небайдужі перехожі. Витягуючи школярок з холодної води, двоє чоловіків теж провалилися під лід.

На щастя, всім учасникам події вдалося швидко вибратися на берег до приїзду рятувальників. Ніхто не постраждав, дітей передали батькам. Рятувальники просять жителів столиці бути обережними самим і попередити своїх дітей про небезпеку виходу на лід, а особливо, коли на вулиці стоїть тепла погода.

Нагадаємо, що раніше у Миколаєві школярі врятували трьох дівчаток, які провалилися під лід.

Також ми писали, що на Київському водосховищі снігохід провалився під лід, є загиблі.