ua en ru

Полетів, як птиця: у Миколаєві з вікна багатоповерхівки випала дитина

Полетів, як птиця: у Миколаєві з вікна багатоповерхівки випала дитина Колаж РБК-Україна

Дитина сперлася на москітну сітку, але вона не витримала її ваги

У Миколаєві з вікна випала маленька дитина. Про інцидент розповіли представники управління Національної поліції у Миколаївській області.

Інцидент стався в Корабельному районі, на вулиці Торговій. Поки мама була зайнята приготуванням їжі на кухні, трирічний малюк самостійно заліз на підвіконня, відкрив вікно і сперся на москітну сітку. Вона не витримала ваги дитини, і він полетів униз.

На даний момент дитина знаходиться у реанімаційному відділенні дитячої обласної лікарні. Лікарі кажуть, що хлопчик у свідомісті, але оцінюють його стан як стабільно важкий. Медики роблять все можливе, щоб врятувати життя хлопчика. У нього діагностована закрита черепно-мозкова травма і травми тіла.

У поліції розповіли, що на місце події, крім медиків, виїздила також і слідчо-оперативна група. На матір дитини було заведено кримінальне провадження, попередньо за статтею "Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження".

Співробітники правоохоронних органів нагадують, що з дворічного віку не рекомендується залишати дітей без нагляду, так як вони вже досить кмітливі, щоб відкрити вікно або залізти на табуретку. А москітні сітки створюють ілюзію безпеки, так як витримати вагу навіть маленької дитини вони не здатні. Також не рекомендується показувати дітям через вікно: "як пташка полетіла", "як тато йде на роботу", так як це залучає дітей до вікон.

Якщо в результаті неналежного догляду за дитиною, вона отримає травму, загине або стане інвалідом, то батьки нестимуть кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що під Одесою 11-місячну дитину викупали в окропі.

А також розповідали про те, що під Одесою знайшли у зашморзі дитину, яку рятували всім світом.