ru ua

Потрапили дитині в око: усі подробиці жахливої стрілянини у Києві

Потрапили дитині в око: усі подробиці жахливої стрілянини у Києві Колаж РБК-Україна

Першою на допомогу прибігла провізор аптеки

Відео: YouTube/ТСН

У п'ятницю, 1 лютого на Лісовому масиві в Києві сталася перестрілка, в результаті якої постраждала маленька дитина. Подробиці події розповіли в сюжеті ТСН.

Інцидент стався на вулиці Шолом-Алейхема біля супермаркету АТБ, в людному місці. Там поруч знаходиться зал з ігровими автоматами. Як розповіли місцеві жителі, конфлікти біля цього залу відбуваються часто і люди неодноразово скаржилися в поліцію на бійки.

Конфлікт між дорослими спалахнув через гроші, які були програні на цих автоматах. Спочатку чоловіки просто сварилися, а потім один з них дістав зброю. Під час пострілу на траєкторію раптово вибіг п'ятирічний хлопчик. І куля, яка повинна була потрапити в ногу, дісталася дитині.

Першою на допомогу прийшла провізор з аптеки, яка розташована неподалік. Мама з дитиною якраз виходили з аптеки, коли все трапилося. Провізор розповіла, що хлопчик перебував у шоковому стані.

У хлопчика травмоване око. Ні медики, ні батьки не коментують його стан здоров'я, але відомо, що лікарі не виключають того, що хлопчикові доведеться зробити операцію і тому підготували його до наркозу.

Після події поліція негайно закрила зал з гральними автоматами. Всіх учасників конфлікту заарештували. В тому числі і стрілка. Зараз їх допитують.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Києві під час конфлікту дорослих дитина отримала кулю в голову.

А також писали про те, що свідки стрілянини на Лісовому масиві розповіли подробиці інциденту.