ru ua

Резонансне вбивство в Миколаєві: у стрілка знайшли цілий "скарб" (фото)

Резонансне вбивство в Миколаєві: у стрілка знайшли цілий "скарб" (фото) Фото: колаж РБК-Україна

Сусіди шоковані вчинком Герасима Багирянца

Вбивця-бізнесмен Герасим Багирянц, який 30 січня серед білого дня розстріляв подружню пару Білових біля будівлі райсуду у Миколаєві через борг, володів 4 будинками. Про це йдеться у сюжеті "Надзвичайних новин".

10 років тому він позичив 2,5 мільйона гривень у одесита Михайла Бєлова та його дружини. Заставою став будинок підприємця, власника двох компаній - "Гекар" і "Агромастер плюс".

Коли прийшов термін віддавати гроші, Багирянц просто переписав будинок на своїх дітей.

Михайло Бєлов подав позов до суду, щоб скасувати дарчий договір, і виграв справу. Через це Герасим і зскоїв шокуючий злочин - застрелив подружжя прямо на вулиці біля будівлі суду з мисливської рушниці. Потім здався поліції.

Як з'ясували журналісти, Багирянц володіє не одним будинком, а 4-ма. І замість того, щоб продати один з них, 52-річний чоловік пішов на вбивство.

Резонансне вбивство в Миколаєві: у стрілка знайшли цілий "скарб" (фото)

Фото: скріншот kriminal.ictv.ua/videos

Сусіди шоковані вчинком бізнесмена. Вони характеризують його, як спокійну людину, і ніколи конфліктів у них не виникало.

За словами сусідів, сім'я Багирянца живе тут вже кілька десятиліть, а їхні 4 будинки розташовані на сусідніх вулицях.

Резонансне вбивство в Миколаєві: у стрілка знайшли цілий "скарб" (фото)

Герасим Багирянц (фото: facebook.com)

Як повідомлялося раніше, 26 січня біля одного з кафе-барів Одеси чоловік влаштував стрілянину, в результаті чого троє відвідувачів були поранені. Інцидент стався біля кафе-бару "Забава" в Суворовському районі міста.

Також ми писали про те, що в Бердянську Запорізької області громадянин РФ влаштував стрілянину в приміщенні міської лікарні, в результаті чого був поранений охоронець.