ua en ru

Під Сумами чоловік відрізав собі ногу, бо не мав грошей на лікарів

Під Сумами чоловік відрізав собі ногу, бо не мав грошей на лікарів Чоловік відрізав собі ногу в Охтирці через брак коштів на лікування (колаж РБК-Україна)

Чоловік відрізав хвору ногу, щоб не платити за операцію

Чоловік відтяв собі ногу, заражену гангреною, бо не мав грошей на операцію. Жахливий інцидент трапився в місті Охтирка Сумської області. Про це повідомило видання Роксолана Максі у Facebook.

В повідомленні йдеться, що 19 березня до Охтирської центральної районної лікарні звернувся місцевий житель, нога якого була вражена гангреною.

Однак чоловік вирішив обійтися без допомоги лікарів і наступного дня сам відтяв собі ногу. А відрізану кінцівку викинув біля мосту по вулиці 8 березня.

Наступного дня кінцівку знайшов пес, який приніс її своєму господареві. Господар собаки одразу поніс знахідку до місцевої поліції.

Користувачі мережі в коментарях уточнюють, що чоловік таким чином позбувся стопи, а не всієї кінцівки.

"Це ж в якому стані треба бути, щоб з собою таке створити. Страхи Господні..." - шокована Svetlana Zaprudina Zaytseva.

"Фільм жахів якийсь..." - написала Олена Кириленко.

"Ахре*єть, фільм "Пила". Хочеш жити, відпили ногу. Жах! Страшно жити в такій країні, без грошей життя не врятують", - обурилася Тетяна Базалій.

Під Сумами чоловік відрізав собі ногу, бо не мав грошей на лікарів

Чоловік відрізав собі ногу в Охтирці через брак коштів на лікування (колаж РБК-Україна)

А журналіст Олексій Стеценко в коментарі повідомив, що чоловіка привезли в лікарню вже без стопи. Там була запущена гангрена, і кінцівка відгнила через некроз тканин: вона або сама відпала, або відрізали - чи він, чи родичі. Після того, як хворого вже госпіталізували, приїхали родичі і забрали його додому.

"Зараження в нього зупинилося, але за правилами треба провести операцію - зачистку і обробку кінцівки. Від операції вони відмовилися. Люди дійсно мотивували це тим, що немає грошей на медикаменти, потрібні для операції", - пише Стеценко.

Він також уточнив, що поведінка родичів чоловіка від самого початку виглядає дуже дивно. Поки не відпала нога, і її не знайшли, вони не зверталися в лікарню. Не звернулися ні до лікаря, ні до інших екстрених служб, навіть коли кінцівка вже відпала! Просто викинули її, і далі сиділи вдома.

Нагадаємо, ми писали про викриття журналістами одіозного кардіохірурга і очільника Інституту Серця Бориса Тодурова, який збагатився за рахунок продажу безкоштовних стентів і закупівель матеріалів за завищеними цінами.

Раніше ми повідомляли, що деякі операції, за які лікарі вимагають гроші, мають бути безкоштовними. Зокрема, це стосується стентування при гострому інфаркті.