ua en ru

Важкі травми голови: в мережі скандал через недбалість вчителя

Важкі травми голови: в мережі скандал через недбалість вчителя Фото: Синиця Олександр / УНІАН

Мама дитини, яка штовхнула хлопчика, відмовляється нести відповідальність за дії сина

В одній зі шкіл дитина отримала закриту черепно-мозкову травму, тріщину щелепи і струс мозку під час навчання. Черговий учитель, яка не встежила за дітьми, вважає, що відповідальність за ситуацію повністю лежить на батьках. Всі подробиці інциденту розповіла мати потерпілого другокласника Анастасія Корнієнко в співтоваристві "Бацьки SOS" у Facebook.

"Під час зміни молодші класи виходять на вулицю, незважаючи на те, що поруч дорога, зараз зима, ожеледь і це мабуть нікого не хвилює, чергові вчителі виходять з ними, але от тільки дивитися за всіма вони нібито не встигають (як мені пояснили). Так от ближче до теми 29.01.19 під час зміни мою дитину штовхнув його однокласник, син впав на лід і вдарився головою, але це тільки початок. Після удару його ніхто не відвів до школи він пішов сам, та й як з'ясувалося черговий вчитель, який повинна була за ними дивитися, раз вони випускають їх на вулицю, сказала, що не бачила нічого і про те, що його штовхнули дізналася від учнів", - пише Анастасія Корнієнко.

Мама другокласника також розповіла про наслідки недбалого ставлення чергового вчителя до своїх обов'язків і брехню з її боку.

"Загалом в 12 дня мені зателефонував класний керівник і сказав, що дитина мовляв була на вулиці і впала сама!!! Хоча всі діти говорять про те, що його навмисно штовхнули!!! Вона сказала, що, мовляв, у нього там невелика подряпина і вони обробили її, так що переживати не потрібно, все нормально. Після цього дзвінка він відсидів ще один урок і прийшов додому, обличчя було набрякле, він скаржився на головний біль і нудоту, так само була блювота. Ми звернулися до лікаря і мої побоювання підтвердилися: у дитини закрита черепно-мозкова травма, струс мозку і тріщина в щелепі, як показав рентген. Нагадаю, що дитині 8 років, нам дали список ліків і ще дуже багато всього, що потрібно тепер для її лікування, за висновком лікаря ми звернулися до класного керівника (вона була тим самим черговим вчителем) за поясненням що і як нам тепер робити. Вона викликала маму дитини, яка штовхнула мого сина, але мама цієї дитини як би так сказати, веде аморальний спосіб життя і добитися від неї чого-небудь неможливо, так як говорити вона зі мною відмовляється та й до того ж кидається на мене з кулаками (я на 8 міс. вагітності на хвилинку) говорить мовляв вони діти і взагалі її син не винен, а всі решта хто бачив інцидент просто наговорюють", - розповідає про свавілля в школі стурбована мама.

Анастасія Корнієнко також зазначила, що адміністрація школи повністю знімає з себе відповідальність за те, що відбувається з дитиною в школі.

"І виходить наступне: школа повністю заперечує свою вину, мовляв, він сам впав і всі брешуть, хто бачив, що його штовхнули. Мама цього хлопчика просто посилає мене на три букви, кидається на мене і тікає, дитині потрібно лікування і потрібні кошти на це саме лікування, а люди, які повинні відповідати за дитину в момент її перебування в школі, перекладають всю відповідальність на мене, мовляв якщо він травмувався - це ви винні, що він вийшов на вулицю. І тепер питання що робити і до кого звертатися???" – нарікає мама травмованого дитини.

Важкі травми голови: в мережі скандал через недбалість вчителя

Важкі травми голови: в мережі скандал через недбалість вчителя

Скріншот поста облікового запису facebook.com/БАТЬКИ SOS

Під публікацією стурбовані користувачі відзначили, що відповідальність за будь-які травмонебезпечні ситуації несе адміністрація навчального закладу.

Нагадаємо, що у Харкові вчителька довела дітей до сліз.

Раніше натовп підлітків ледь не забили ногами перехожого.

Також ми писали, що скандал з побиттям школярки під Києвом отримав продовження.