ua en ru

Скористався кастетом: в Бердичеві школяра відправили до реанімації

Скористався кастетом: в Бердичеві школяра відправили до реанімації Побитий школяр в Бердичеві потрапив до реанімації (колаж РБК-Україна)

Побитий школяр не хотів зізнаватися батькам

Побитий 15-річний школяр потрапив до реанімації після того, як на нього накинувся 14-річний учень цієї ж школи. Агресор кілька разів вдарив хлопця по голові кулаком, в якому був затиснутий предмет - таким чином школяр зробив імпровізований кастет. Інцидент стався в Бердичеві Житомирської області, повідомили в нацполіції.

Відомо, що хлопчик не одразу зізнався батькам про те, що його побили. Він сказав, що впав і вдарився головою. Проте пізніше стало відомо, що в нього виник конфлікт з 14-річним хлопцем.

Постраждалий учень потрапив до лікарні, а поліція розшукала нападника. Виявилося, що хлопець навчається в школі екстерном і виявляє схильність до агресії. Батьки хлопця розлучилися, а в новій родині мами він відчуває себе зайвим.

Повідомляється, що з матір'ю хлопця неодноразово проводили профілактичні бесіди і вже двічі притягували за статею 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Скористався кастетом: в Бердичеві школяра відправили до реанімації

Побитий школяр в Бердичеві потрапив до реанімації (ілюстративне фото: РБК-Україна)

Всі обставини і причини з'ясовуються. Варто зазначити, що вчинене кваліфікується, як тяжкий злочин, кримінальна відповідальність за який наступає з 14-річного віку і передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Нагадаємо, на Закарпатті школярки жорстоко побили подругу - у дівчинки діагностували струс мозку і забої м'яких тканин. Бійка сталася під час перерви поза територією школи - на кладовищі.

Раніше ми також писали про те, що у київській гімназії №191 імені Павла Тичини побили дитину, щоб забрати у неї бутерброди.