ua en ru

Школярів київської гімназії б'ють за їжу: подробиці інциденту

Школярів київської гімназії б'ють за їжу: подробиці інциденту Фото: (колаж РБК-Україна)

Учень відомої установи зазнав цькування

У київській гімназії №191 імені Павла Тичини побили дитину. Про це 20 березня повідомила мати потерпілого Олександра Качан у Facebook-спільноті "БАТЬКИ SOS".

"Причина абсолютно банальна - відбирали їжу. Як виявилося пізніше, випадок не перший і відбувається це на постійній основі. Вчора, в нашому випадку, це закінчилося побиттям мого сина. І це був не особистий конфлікт між двома хлопчиками, друзів мого сина тримали і не підпускали на допомогу, поки інші били", - розповіла жінка.

Вона також зазначила, що в останні дні її дитина відмовлялася ходити до школи, наполегливо просила гроші на їжу, хоча Олександра готує все сама і дає їжу сину з собою.

"Мої плани: знімаю побої, планую писати заяву на директора та районний відділ освіти. Планую також писати заяву в поліцію. Можливо хтось має досвід, прошу поділитися та дати правову допомогу", - написала Олександра.

Школярів київської гімназії б'ють за їжу: подробиці інцидентуФото: (facebook.com/БАТЬКИ SOS)

Мережа прийшла в жах від такої історії. Користувачі почали ділитися порадами і висловлювати свою думку щодо події, радячи не спускати винуватцям з рук подібні речі:

"Зняти побої і відразу в поліцію. Лікарю вказати, що травми зроблені в шкільний час і розповісти подробиці. Поліція сама зі школою розбереться";

"Начебто престижна школа, я там колись вчилася... Ніколи б не подумала, що вдаватимуться до такого...";

"Якщо ця ситуація підпадає під буллінг (побиття), то він тепер карається";

"Скаргу на ім'я адміністрації треба подати обов'язково, бо, як показав недавній випадок у харківській школі, відсутністю письмових скарг аргументують унікальність ситуації, отже адміністрація нічого не знала і не могла знати

Нагадаємо, що у Маріуполі учні 5-го класу по-звірячому побили свого однокласника.

Раніше ми писали про те, що в Одесі школярі жорстоко побили однокласника та зняли це на відео.

А також розповідали про те, що під Херсоном двієчники жорстоко побили однокласницю.