ua en ru

Боротьба з раком: вчені заявили про новий сенсаційний прорив

Боротьба з раком: вчені заявили про новий сенсаційний прорив Колаж РБК-Україна

Медики відзначили, що для лікування потрібно буде пройти курс в кілька тижнів

Ізраїльські вчені повідомили, що в 2019 році вони представлять медичний препарат, якому немає аналогів в світі і який допоможе боротися з різними формами раку. Про це повідомляє видання The Jerusalem Post.

Голова ради директорів ізраїльської фармацевтичної компанії Accelerated Evolution Biotechnologies Ltd Дан Еридор заявив, що скоро на ринку з'явиться антибіотик нового покоління, який буде здатний боротися з онкологічними захворюваннями. Це буде перший антибіотик з таким спектром дії.

"Ми вважаємо, що через рік ми запропонуємо повні ліки від раку. Ліки будуть мати мінімальні побічні ефекти і будуть коштувати менше, ніж інші існуючі на ринку препарати", - зазначив Дан Еридор.

Випробування нового препарату вже проведені і досліди на мишах показали дуже високі результати. Хворим потрібно буде приймати цей препарат протягом декількох тижнів.

Для того, щоб препарат став доступний, він повинен пройти ще кілька випробувань і отримати ліцензування. Вчені з усього світу висловили недовіру, однак Еридор впевнений, що цей антибіотик дійсно буде допомагати при онкологічних захворюваннях.

Це не єдина лабораторія, яка повідомляє про сенсаційні прориви в цій області. Раніше науково-дослідний інститут Скріппса в США провів випробування вакцини проти меланоми. Досліди на мишах показали дуже високі результати.

В 2018 році були також проведені випробування вакцини від онкологічних захворювань. Принцип роботи цього препарату полягає в активізації імунної системи. Вакцина її "включає" і націлює на боротьбу з пухлиною. Досвід на мишах в 97% випадків був успішним. В цьому році планується провести випробування з добровольцями, у яких діагностували лімфому.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Уляна Супрун закликала українців пройти обстеження на рак яєчок.

А також розповідали про те, що Супрун розповіла, як запобігти раку шийки матки.