Вчені з'ясували, від чого залежить успішність дитини

Вчені з'ясували, від чого залежить успішність дитини
Фото: changeair.com

Вчені провели дослідження, щоб визначити, з чим пов'язана успішність дитини

Всі діти навчаються по-різному і мають схильність розуміти один предмет краще, ніж інший. Дослідники стверджують, що різниця в успішності учнів пов'язана з відмінністю в дитячих генах. Про це повідомляє BBC.

Для експерименту вчені вибрали 6000 пар близнюків і проаналізували їхні оцінки від початкової школи до закінчення обов'язкової середньої освіти.

Результати дослідження показали, що досягнення близнюків у навчанні були на диво однаково стабільні. Ті, що добре вчилися в початковій школі, так само добре проявляли себе і в університеті.

Спостереження за близнюками дозволило виявити вплив генів на досягнення у навчанні. Наприклад, однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний набір, тоді як двійнята, так само як брати і сестри різного віку, ділять в середньому 50% генів. Також, на відміну від двійнят, однояйцеві близнюки більш схожі за загальними ознаками, що визначається переважно генами.

Вчені прийшли до висновку, що стабільність досягнень у навчанні майже на 70% пояснюється генетичними факторами і лише на 25% - навколишнім середовищем, наприклад вихованням в одній сім'ї або відвідуванням однієї школи. Решта 5% - обумовлюються впливом друзів або вчителів.

До речі, нещодавно українцям розповіли про магнітні бурі у вересні.

Раніше ми писали про те, що вчені розповіли, як недосип пов'язаний з ожирінням.

А також повідомляли про те, що Супрун дала рекомендації про те, як вберегтися від небезпечних бактерій.

Рекомендуємо до перегляду:

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся